Zima dla franczyzy GRENE nie straszna!

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 listopada 2012
Kategoria:
grene_logo_noc

Koniec listopada i grudzień to okres kiedy prace polowe zdecydowanie zwalniają tempo niemalże do zera. Ale firma GRENE nie zamierza zwalniać i wciąż otwiera nowe sklepy franczyzowe.

W listopadzie, w miejscowości Polichna, otworzył się kolejny sklep franczyzowy GRENE. Jest to już 10 sklep franczyzowy otwarty w tym roku, a 96 w całej sieci. Do otwarcia w najbliższych tygodniach jeszcze przed świętami przygotowuje się sklep w Sokołowie Podlaskim woj. mazowieckie i w Bolesławicach k. Słupska woj. pomorskie.

Sieć GRENE dzięki intensywnemu rozwojowi w tym roku osiągnie liczbę 98 sklepów, a w 2013 planowane jest otwarcie następnych 12-15 sklepów w Polsce. Przyjęta strategia rozwoju opiera się na otwieraniu sklepów w oparciu o uruchomiony w ubiegłym roku system franczyzowy sklepów rolniczo-technicznych GRENE.

Ilość otwartych placówek w tym roku jak i ilość napływających zgłoszeń od zainteresowanych kandydatów pozwala nam na ambitne planowanie dalszego rozwoju sieci – mówi Jarosław Łuczak, Szef Działu Rozwoju Sieci Detalicznej.

Dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają czy przystąpić do sieci GRENE z pewnością istotna będzie informacja, iż opłata licencyjna – która do tej pory wynosiła 10 tys. zł – zostanie podniesiona do kwoty 20 tys. zł. Zmiana nastąpi już od stycznia 2013 roku.

Zmiana wysokości opłaty wynika z faktu znaczącego rozszerzenia zakresu szkoleń wstępnych oraz wsparcia sklepu franczyzowego na etapach przygotowania do otwarcia, jak i pierwszych tygodni jego funkcjonowania. Proces ten łączy się z zapewnieniem przez GRENE zwiększonych zasobów organizacyjnych, a franczyzobiorca w chwili startu może liczyć na indywidualnie dobierany zestaw narzędzi przyspieszających rozwój jego sklepu franczyzowego na lokalnym rynku – dodaje Łuczak.

GRENE Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją szerokiego asortymentu produktów zaopatrzenia rolnictwa, ogrodnictwa, przemysłu, usług oraz produktów wykorzystywanych w gospodarstwach domowych.

Marta Rolka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram