Ziebart celuje w duże miasta

Data dodania: 29 listopada 2017
Kategoria:
Foto: Bartosz Liszkowski, prezes zarządu Ziebart
Ziebart celuje w duże miasta

Marka specjalizująca się w autodetailingu przygotowuje się do otwarcia dużego salonu franczyzowego w Warszawie.

Bartosz Liszkowski, prezes zarządu Ziebart w rozmowie z franczyzawpolsce.pl zaznacza, że warszawski salon ruszy w przyszłym roku. Ponadto, firma planuje też otworzyć mniejsze punkty pod logo Ziebart Express we współpracy z dilerami samochodowymi.

Prowadzimy również rozmowy z potencjalnymi partnerami w innych miastach. Na razie jednak nie chcę podawać szczegółów. Interesują nas duże miasta. Według mnie w Polsce w każdym mieście powyżej 300 tys. mieszkańców jest miejsce na 1-2 duże salony i od 3 do 5 mniejszych punktów Ziebart Express. Myślę, że Ziebart szczyt rozwoju w Polsce osiągnie w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Szacuję, że do tego czasu powstanie tu około 40 placówek – mówi Bartosz Liszkowski.

Koszt inwestycji w duży salon Ziebarta wynosi około 150 tys. zł. Zwrot z inwestycji następuje średnio po 1,5 roku.

Mniejsze salony otwierane z dilerami są wsparciem w funkcjonowaniu dużych placówek i tworzą z nią mniejsze lokalne sieci należące do franczyzobiorcy. To pomaga w biznesie i umacnia biznes należący licencjobiorców – dodaje Bartosz Liszkowski.

Firma Ziebart International Corporation powstała Stanach Zjednoczonych ponad 50 lat temu w Detroit w stanie Michigan. W początkowych latach swego istnienia skupiała się wyłącznie na ochronie antykorozyjnej pojazdów. W 1963 roku powstała pierwsza placówka zagraniczna w miejscowości Windsor w stanie Ontario w Kanadzie.

Przez dziesięciolecia Ziebart kontynuował rozwój portfolio produktów i usług tak, aby spełniać oczekiwania zmieniającego się otoczenia rynkowego i rosnących wymagań posiadaczy samochodów. Firma rozwija własne innowacyjne produkty i procesy technologiczne.

Szczegółowe informacje na temat współpracy biznesowej Ziebart znajdziecie w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram