Zdrowa propozycja Warsa

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 lutego 2010
Kategoria:

Green_PatioWars, znany dotychczas z prowadzenia wagonów restauracyjnych w pociągach Intercity, uruchomił pierwszą stacjonarną restaurację Green Patio. I już szuka franczyzobiorców dla swojego nowego konceptu.

Do 2012 roku ma funkcjonować już osiem restauracji pod marką Green Patio, w tym przynajmniej cztery franczyzowe. W budowaniu sieci franczyzowej firma ma już spore doświadczenie – na tej zasadzie funkcjonują wagony restauracyjne pod marką Wars.

Green Patio wyróżnia się na tle innych restauracji stacjonarnych specjalnym podejściem do sposobu informowania klientów o właściwościach spożywanych potraw, w tym o ich składzie i  wartościach odżywczych. W karcie dań zostały umieszczone specjalne piktogramy, które informują o szczególnych właściwościach serwowanych dań. Menu skomponowane zostało we współpracy z dietetykiem.

WARS_-_Green_Patio- Coraz więcej osób zwraca uwagę na swoją dietę, są świadomi tego jak ważny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu ma prawidłowe odżywianie. To właśnie dla nich powstaje Green Patio. Dzięki szczegółowym opisom, każdy może dokonać świadomego wyboru, zdecydować się na potrawę, która ma odpowiednie składniki odżywcze. To bardzo ważne nie tylko dla osób dbających o linię, ale także dla sportowców, kobiet w ciąży, diabetyków  oraz wszystkich zainteresowanych nie tylko smakiem, ale też wartością odżywczą tego, co jedzą – podkreśla Krzysztof Supa, prezes spółki Wars.

Pionierską resturację Green Patio można odwiedzić w Warszawie, przy ul. Nowogrodzkiej 47a.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram