Zasięg sieci Al.Capone coraz większy

Autor: MK
Kategoria:

Mimo okresu wakacji Al.Capone nie zwalnia tempa! W pierwszą sobotę sierpnia ta ogólnopolska sieć sklepów alkoholowych otworzyła swoją trzecią w woj. lubelskim, a zarazem 76. w Polsce placówkę. Nowa lokalizacja mieści się w Janowie Lubelskim przy ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 4.

Łącznie w minionych dwóch miesiącach sieć otworzyła siedem sklepów w różnych częściach kraju (m.in. Łódź, Wołomin, Białystok). Dzięki temu salony alkoholowe z charakterystycznym kapeluszem w logo są obecne już w jedenastu województwach. Jeszcze w tym roku ambitna firma z Tarnowa planuje otworzyć kilkanaście nowych lokalizacji.

Warto zaznaczyć, że pomimo cały czas trwającej pandemii, sklepy które działają pod marką Al.Capone świetnie radzą sobie na trudnym rynku handlu alkoholem, odnotowując ciągły wzrost sprzedaży. Sieć planuje otwarcia sklepów własnych jak i franczyzowych.

Salony Al.Capone oferują alkohole z różnych zakątków świata. Posiadają w ofercie także produkty marek własnych dostępnych tylko w tej sieci (m.in. wódka, piwo, cydr), a także limitowane serie whisky z najsłynniejszych światowych destylarni, produkowane na wyłączność. Niezwykle ważnym elementem tej marki jest profesjonalna obsługa. Nie jest przypadkiem hasło promujące sieć: „Al.Capone – specjaliści od alkoholu”.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 200 000 zł na wyposażenie i remont
  • Opłata wstępna: 30 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 2% od zakupów netto (możliwość zwrotu całej opłaty)
  • Opłata marketingowa: 1% od sprzedaży netto

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram