Zasięg sieci Al.Capone coraz większy

Data dodania: 30 sierpnia 2021
Kategoria:

Sieć sklepów alkoholowych Al.Capone, działająca na terenie całej Polski, kontynuuje swoją dynamiczną ekspansję nawet w okresie wakacyjnym. Na początku sierpnia otworzyła swoją trzecią placówkę w województwie lubelskim, a łącznie 76. w kraju, zlokalizowaną w Janowie Lubelskim przy ulicy Bohaterów Porytowego Wzgórza 4.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy, sieć otworzyła łącznie siedem nowych sklepów w różnych regionach Polski, w tym w Łodzi, Wołominie i Białymstoku. Obecnie Al.Capone jest już obecna w jedenastu województwach. Firma z Tarnowa ma ambitne plany dalszego rozwoju i zamierza otworzyć jeszcze kilkanaście nowych lokalizacji w bieżącym roku.

Sukcesy Al.Capone

Mimo wyzwań związanych z trwającą pandemią, sklepy Al.Capone odnoszą sukcesy na konkurencyjnym rynku handlu alkoholem, notując stały wzrost sprzedaży. Sieć planuje rozwijać zarówno sklepy własne, jak i franczyzowe.

Oferta Al.Capone obejmuje alkohole z różnych części świata, w tym produkty marek własnych dostępne wyłącznie w ich sieci, jak wódka, piwo czy cydr, a także limitowane serie whisky z renomowanych światowych destylarni, produkowane na ich wyłączność. Istotnym atutem marki jest profesjonalna obsługa klienta, co podkreśla hasło promocyjne: „Al.Capone – specjaliści od alkoholu”.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 200 000 zł na wyposażenie i remont
  • Opłata wstępna: 30 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 2% od zakupów netto (możliwość zwrotu całej opłaty)
  • Opłata marketingowa: 1% od sprzedaży netto

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design