Zarabiaj we własnym domu 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: ZarabiajZdomu.com

Branża „work from home” ma wiele propozycji dla tych, którzy chcą zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu. Ułatwiają to coraz nowsze rozwiązania IT. Jak przekonują przedstawiciele amerykańskiej platformy Wealthy Affiliate, praca z dowolnego miejsca przebywania może być jeszcze łatwiejsza.

Proponujemy możliwość pracy i zarabiania w trybie online tym, którzy poszukują takiego stylu pracy i życia. Coraz więcej osób rozgląda się za tego typu możliwościami, jednak dotychczas na polskim rynku brakowało źródeł informacji, które jasno i czytelnie przedstawiały takie możliwości. Chcielibyśmy wypełnić tę lukę – mówią założyciele strony ZarabiajZdomu.com, powiązanej z serwisem Wealthy Affiliate.

Dodają, że dzięki szkoleniu i stałemu wsparciu administratorów i społeczności zrzeszonej wokół tej platformy można stworzyć własną stronę internetową, bloga, e-sklep lub też zostać lokalnym promotorem tej właśnie platformy.

Rejestracja w serwisie jest darmowa. Od startujących w tej branży nie wymaga się doświadczenia. Serwis zapewnia szkolenia od podstaw. Wymagana jest natomiast kreatywność i motywacja do działania, podstawowa znajomość języka angielskiego oraz otwartość na przyswojenie nowej wiedzy i szkolenia.

{youtube}h528cAISRh4{/youtube}

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram