Zarabiaj podróżując - zachęca sieć barów franczyzowych WARS Express

Autor: Redakcja
Kategoria:
Wars Express

WARS rozpoczął rekrutację stewardów i pracowników WARS Express. Jakie wymagania stawia kandydatom do pracy? Doświadczenie w gastronomii i obsłudze klienta, zaangażowanie, pozytywne nastawienie i komunikatywność to tylko niektóre ze stawianych kryteriów.

Firma rozpoczęła rekrutację pracowników na stanowiska kierownika lokalu, kierownika zmiany oraz pracownika obsługi klienta do sieci lokali stacjonarnych WARS Express na terenie całej Polski oraz stewardów do obsługi mini-barów w pociągach.

WARS ExpressWARS planuje inwestycje zarówno w usługi świadczone w pociągach, jak i w rozwój stacjonarnych barów. Dlatego firma rozpoczęła rekrutację pracowników do sieci gastronomi lokali stacjonarnych WARS Express oraz mini-barów w pociągach.

– Planujemy wzrost przychodów spółki z różnych rodzajów działalności. Jedną z nich jest rozwój sieci gastronomii stacjonarnej pod marką WARS Express na dworcach. Obecnie działają cztery bary na dworcach: Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Kraków Główny i Radom Główny. Chcemy, aby w ciągu najbliższych trzech lat rozwinąć sieć tak, aby liczyła do dwudziestu punktów gastronomicznych – mówi Paweł Dudek, prezes zarządu WARS.

Spółka planuje także rozwój usługi mini-barów, czyli sprzedaż obwoźną napojów i drobnych przekąsek prowadzoną przez stewardów w pociągach Twoich Linii Kolejowych (TLK), w których nie ma możliwości podłączenia wagonów restauracyjnych czy barowych. Jak zapowiada prezes zarządu WARS Paweł Dudek, do końca roku 2014 r. obsługa mini-barów będzie obejmować blisko 80% pociągów TLK, a w 2015 roku pozostałe 20%.

Do udziału w rekrutacji mogą przystąpić wszyscy, którzy spełniają wymagania zamieszczone w ogłoszeniach rekrutacyjnych. Proces przyjmowania zgłoszeń już się rozpoczął.

Rozmowy rekrutacyjne będą prowadzone od czerwca, a nowi współpracownicy dołączą do zespołu już w lipcu.

WARS to firma usługowa istniejąca na rynku przewozów pasażerskich od ponad 65 lat i dysponująca marką o niemalże 100% rozpoznawalności w Polsce. Właścicielem wagonów, w których WARS prowadzi obsługę podróżnych jest PKP Intercity. Obecnie spółka zatrudnia około 450 osób, w tym znaczna część (56%) to stewardzi obsługujący podróżnych w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia. Usługi gastronomiczne realizowane są w systemie franczyzowym według ściśle określonych standardów WARS. Pracę usługową w ramach sieci wykonuje około 80 mikroprzedsiębiorstw.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram