Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych „Forum Franczyzy”

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 stycznia 2013
Kategoria:

W dniach 23-25 maja 2013 roku w Poznaniu po raz drugi odbędą się Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych „Forum Franczyzy”. W programie bogaty wybór wystawców, liczne konferencje oraz pomoc wykwalifikowanych doradców.

Organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Akademię Rozwoju Systemów Sieciowych „Forum Franczyzy” to dwudniowe targi, podczas których zainteresowani zakupem licencji franczyzowej będą mogli porozmawiać z przedstawicielami firm prezentujących swoje sprawdzone i efektywne systemy sieciowe. To dobry moment do odbycia wstępnych rozmów biznesowych, poznania dokładnej charakterystyki umów franczyzowych oraz szeregu pakietów i korzyści, jakie potencjalnym franczyzobiorcom mają do zaoferowania franczyzodawcy. 

targi_forum_franczyzy1„Forum Franczyzy” to także bogaty program konferencji i wykładów przygotowanych przez organizatorów. Specjaliści podpowiedzą jak założyć własną firmę, skąd pozyskać na nią środki oraz kiedy warto zdecydować się na rozwój własnego biznesu w oparciu o sprawdzony system sieciowy. Przedsiębiorcy będą mieli okazję zapoznać się ze szczegółami wdrożenia, strategii rozwoju oraz zarządzania siecią franczyzową.

Targi odbędą się w zmodernizowanym pawilonie 15 Targów Poznańskich, który sprawdza się zarówno w organizacji kameralnych spotkań biznesowych, branżowych konferencji, hucznych bankietów, jak i spotkań integracyjnych.

Pierwsza edycja targów „Forum Franczyzy” przebiegła w doskonałej atmosferze, zapewniając zwiedzającym bogaty wybór firm, które są liderami na rynku oraz profesjonalną pomoc wykwalifikowanych doradców. Ekspozycję tworzyło 33 wystawców z branży gastronomicznej, kosmetycznej, budowlanej, spożywczej i innych. Premierową edycję odwiedziło blisko tysiąc profesjonalnych zwiedzających. – Jesteśmy bardzo zaskoczeni poważnym zainteresowaniem zwiedzających na naszym stoisku i wygląda na to, że niektóre z rozmów, które tu prowadziliśmy mogą być bardzo owocne – podsumowała zeszłoroczne targi przedstawicielka firmy Euro Kiosk.

targi_forum_franczyzy_2Targi „Forum Franczyzy” odbywają się pod Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego. Organizatorami Targów są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych.

Więcej informacji na: www.forumfranczyzy.pl

Adam Gieras

Poprzednia edycja targów zapewniła zwiedzającym bogaty wybór firm, które są liderami na rynku oraz profesjonalną pomoc wykwalifikowanych doradców. Ekspozycję tworzyło 33 wystawców z branży gastronomicznej, kosmetycznej, budowlanej, spożywczej i innych. Premierową edycję odwiedziło blisko tysiąc profesjonalnych zwiedzających.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - O tym się mówi

Data dodania: 5 lipca 2022
Polska przedsiębiorczość w zapaści
Data dodania: 9 maja 2022
Kupować czy pożyczać? – oto jest pytanie
Data dodania: 25 kwietnia 2022
Czy grozi nam wojna o wodę?
Data dodania: 28 marca 2022
Doceniliśmy pracę zdalną

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram