Zapraszamy na konferencję dla branży FMCG

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 lutego 2010
Kategoria:

klawiatura10 czerwca 2009 roku odbędzie się konferencja poświęcona nowoczesnym systemom komunikacji dla branży FMCG.

Rosnąca mobilność i mnogość kanałów komunikacji stwarza konieczność dostosowania infrastruktury teleinformatycznej do infrastruktury i nowoczesnego systemu funkcjonowania przedsiębiorstw.

Jak połączyć istniejące systemy i narzędzia by maksymalnie wykorzystać zasoby? Jak uniknąć kłopotów związanych z zagubieniem się pracownika w gąszczu informacji ?

Unified Communications jest platformą komunikacji w firmie która doskonale sprawdza się w instytucjach z rozbudowaną siecią pracowników, przedsiębiorstw z mobilną siecią sprzedaży, towarzystwach ubezpieczeniowych, bankach oraz przedsiębiorstwach wielodziałowych. Unified Communications staje się standardem usług telekomunikacyjnych

Proponowana tematyka konferencji:

  • Unified Communications – bezpieczna i efektywna komunikacja
  • konwergencja i integracja rozwiązań, narzędzi komunikacyjnych (telefony, videofony, terminale, videokonferencje, aplikacje telefonii internetowej, praca grupowa) z zasobami IT (aplikacje, poczta elektroniczna, www, książki telefoniczne, bazy danych) oraz narzędziami i oprogramowaniem (CRM, ERP, i in.)
  • infrastruktura sieciowa i zarzadzanie siecią
  • platformy komunikacyjne
  • urządzenia i usługi mobilne oraz ich bezpieczeństwo
  • zarządzanie cyklem życia produktu

Na konferencje szczególnie zapraszamy:

Kadrę zarządzającą, przedstawicieli firm produkcyjnych branży FMCG, dystrybutorów produktów szybkozbywalnych, przedstawicieli handlu i transportu, osoby zarządzające systemami produkcji, zamówień, kadrę zarządzającą działem it, pracownikami korzystającymi z technologii informatycznych, mobilnych, osoby odpowiedzialne za politykę pracy zdalnej, a także osoby odpowiedzialne za automatykę i optymalizację procesów biznesowych.

Portal FranczyzawPolsce.pl został jednym z patronów medialnych konferencji Unified Communication - zunifikowana komunikacja w nowoczesnej firmie FMCG. Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/alias-3.htm.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram