Zapłacisz kartą w Czerwonej Torebce

Autor: Redakcja
Kategoria:
Czerwona Torebka

Od poniedziałku, 17 lutego, we wszystkich otwartych dyskontach sieci Czerwona Torebka można już zapłacić kartą. Terminale obsługują niemal wszystkie rodzaje kart płatniczych (z wyłączeniem American Express).

Nowa opcja płatności jest już dostępna we wszystkich dziewięciu otwartych sklepach i będzie wprowadzana do każdego nowo otwartego dyskontu.

- Decyzję o wprowadzeniu terminali płatniczych rozważaliśmy od samego początku tworzenia konceptu sieci Dyskont Czerwona Torebka – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu spółki Czerwona Torebka. - Staramy się jak najlepiej zadbać o komfort klientów i wdrażać usprawnienia, które ułatwią robienie zakupów w naszych sklepach. Uruchomienie terminali nie oznacza jednak, że zrezygnujemy z bankomatów przy sklepach. Chcemy dać klientom jak największy wybór jeśli chodzi o formę płatności.

Dyskont Czerwona Torebka to nowy projekt handlowy spółki Czerwona Torebka. Pierwsze obiekty zostały otwarte pod koniec ubiegłego roku. Obecnie na terenie kraju działa już dziewięć Dyskontów Czerwona Torebka, m.in. w Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim czy Słupsku.

Oferta sklepów składa się wyłącznie z produktów markowych znanych producentów. Spółka Czerwona Torebka nie wprowadza marki własnej.

W dyskontach są dostępne produkty konfekcjonowanie, w tym m.in. artykuły spożywcze, napoje, alkohole, artykuły przemysłowe, chemia gospodarcza i kosmetyki, a także produkty paramedyczne.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram