Zapisy ruszyły

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Kids Stuidio
Projekt Kids Studio cieszy się zainteresowaniem nie tylko wśród rodziców, ale też osób myślących o założeniu własnego biznesu.

Początek roku szkolnego w tej branży oznacza przypływ nowych klientów. – Na dobre zajęcia dla dzieci rodzice zawsze znajdą pieniądze – przekonuje Jarosław Tomczewski z Kids Studio Polska, franczyzowej sieci szkół tańca.

Kids Studio, projekt przestrzeni sportowych dedykowany dzieciom ma obecnie dwie filie w Częstochowie i Zgierzu. W ofercie szkoły są takie zajęcia jak: akrobatyka, gimnastyka artystyczna, rytmika, balet, hip hop i break dance. Dzieci uczą się tańczyć na dwa sposoby: jako członkowie zespołów oraz uczestnicy otwartych zajęć karnetowych.

Każda ze szkół Kids Studio działająca w ramach systemu franczyzowego to osobna działalność gospodarcza. Franczyzobiorca otrzymuje know-how firmy, czyli gotowy przepis na prowadzenie biznesu. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków i wypracowywania strategii rynkowych, dostaje gotowy wzór postępowania.

To wielki plus systemu franczyzowego - można otworzyć firmę, korzystając z doświadczenia osób, które latami tworzyły rozpoznawalność marki od podstaw. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy oraz mniejsze ryzyko biznesowe – mówi Jarosław Tomczewski.              

Dodaje też, że rozwój sieci oddziałów napędza m.in. rządowy program Rodzina 500+.

Rodzice chętniej zapisują swoje dzieci na zajęcia pozaszkolne. Generalnie żyjemy w czasach, w których rodzice starają się, by ich dzieci miały wyłącznie to, co najlepsze. Chcą ubierać swoje pociechy w modne ciuchy, zwiedzać wspólnie świat, rozwijać ich zdolności poza szkołą. Kids Studio odpowiada na potrzeby rodziców, którzy pragną wychować człowieka sukcesu: szczęśliwego, wytrzymałego fizycznie i psychicznie – zauważa Jarosław Tomczewski.

Kids Studio powstało również w odpowiedzi na chęć zmiany upodobań współczesnej młodzieży spędzającej czas najchętniej przed komputerem lub telewizorem. To, co proponuje ta szkoła jest alternatywną formą odpoczynku: sport to nie tylko zdrowie, ale również nauka wytrwałości, samodyscypliny, koncentracji. To uwolnienie młodzieńczej energii i ekspresji w pozytywny sposób.

Na początku nowego roku szkolnego zapraszamy rodziców i dzieci do naszych dwóch szkół w Częstochowie i Zgierzu. Wiemy, że pieniądze przeznaczone na naukę zdrowego stylu życia są dobrą inwestycją. Nic tak nie stymuluje prawidłowego rozwoju, jak sport. Regularny ruch koryguje wady postawy, pomaga utrzymać prawidłową masę ciała, wpaja pozytywne wzorce. Rodzice, słysząc takie argumenty, nie są w stanie nie przyznać racji, że takie miejsce, jak szkoła tańca Kids Studio, w życiu ich pociechy jest punktem obowiązkowym. I na ten wydatek znajdą się zawsze pieniądze – podsumowuje Jarosław Tomczewski.

Projekt Kids Studio cieszy się zainteresowaniem nie tylko wśród rodziców, ale też osób myślących o założeniu własnego biznesu. W planach firmy jest otwarcie dwóch kolejnych filii w kraju.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram