Zapewnij bezpieczeństwo swojej firmie

Data dodania: 11 lipca 2023
Young happy businessman using smart phone and reading a message while working in the office.

Bezpieczeństwo pracowników oraz zasobów firmowych jest bardzo ważne. Odpowiednie monitorowanie kluczowych obszarów działalności zabezpiecza Twój biznes przed ewentualną utratą danych czy opóźnieniami w dostawach.

Zobacz, jak zwiększyć bezpieczeństwo w swojej firmie i poznaj usługi, które w tym celu oferuje sieć Plus.

Monitorowanie telefonów służbowych a bezpieczeństwo

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo pracowników i firmowego sprzętu? A może chcesz się upewnić, czy ważny transport na pewno znajduje się w lokalizacji docelowej? Bez względu na to, jak dużą firmę prowadzisz i ilu pracowników zatrudniasz, możesz w łatwy oraz szybki sposób sprawdzić, co aktualnie dzieje się ze służbowymi telefonami. Jest to możliwe dzięki usłudze Lokalizacji Urządzeń Mobilnych w Plusie – z jej poziomu możesz monitorować dowolną ilość firmowych kart SIM. Pod warunkiem, że Twój numer jest zarejestrowany w sieci Plus.

Usługa Lokalizacji Urządzeń Mobilnych w praktyce

Zacznijmy od tego, że usługa Lokalizacji Urządzeń Mobilnych w Plusie jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Dostęp do wszystkich funkcji otrzymujesz z poziomu przeglądarki internetowej – warunkiem prawidłowego działania usługi jest aktywne połączenie z Internetem.

Przejdźmy teraz do szczegółów. Poznaj szereg funkcjonalności, które oferuje Ci Lokalizacja Urządzeń Mobilnych Plus:

lokalizowanie telefonów i innych urządzeń z kartą SIM – to jedna z kluczowych funkcji; dzięki niej możesz lokalizować służbowe smartfony i inne urządzenia;
definiowanie obszarów lokalizacji – wyznaczaj konkretne strefy robocze; jest to szczególnie przydatne, gdy Twoi pracownicy pracują w terenie na ustalonych wcześniej obszarach;
definiowanie zdarzeń lokalizacyjnych oraz odbiorców ich powiadomień – opuszczenie wyznaczonej strefy skutkuje wysłaniem powiadomienia SMS do przełożonego, zwiększasz w ten sposób swoją wiedzę na temat tego, co dzieje się w Twojej firmie,
wysyłanie darmowych wiadomości SMS do monitorowanych użytkowników – z poziomu usługi możesz komunikować się z każdym pracownikiem za pośrednictwem SMS-ów;
raportowanie – sprawdzaj historię położeń i zdarzeń, a także informuj użytkowników o monitorowaniu;
monitorowanie czasu pracy zespołu – poprzez usługę Lokalizacji Urządzeń Mobilnych możesz sprawdzać, czy pracownicy wykonują powierzone im w czasie pracy zadania.

Bezpieczeństwo firmy i pracowników na pierwszym miejscu

Usługi dla firm w Plusie, w tym również Lokalizacja Urządzeń Mobilnych, pomagają kompleksowo zadbać o efektywność i bezpieczeństwo Twojego biznesu. Bez względu na to, w jakiej branży działasz, możesz zwiększyć poziom zabezpieczeń dotyczący służbowych smartfonów. Jednocześnie ich skuteczny monitoring przekłada się na większe bezpieczeństwo Twoich pracowników, firmowych pojazdów czy ładunków.

W jakich branżach szczególnie przydaje się Lokalizacja Urządzeń Mobilnych?

Usługa sprawdza się m.in. w branży transportowej czy biznesach związanych z handlem i usługami. Możesz monitorować czas pracy zdalnych współpracowników lub pracowników pracujących w terenie.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design