Zakupy pod drzwi

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 marca 2018
Kategoria:
Foto: abc na Kołach
Zakupy pod drzwi

Sieć agencyjna specjalizująca się w handlu obwoźnym planuje podwoić liczbę partnerów obsługujących mieszkańców wsi. 

W ramach sieci abc na Kołach należącej do Grupy Eurocash działa obecnie 30 agentów. Firma planuje, że do końca tego roku ta liczba wzrośnie do 75.

Jesteśmy systemem agencyjnym. Dajemy agentom auto i towar. Osoby współpracujące z nami nie ponoszą żadnych kosztów związanych z rozpoczęciem działalności - oprócz wkładu finansowego w ramach zabezpieczenia za udostępniony samochód dostawczy. Przedsiębiorcy są rozliczani od obrotu – mówi portalowi franczyzawpolsce.pl Jan Sosnowski specjalista ds. marketingu abc na Kołach.

Sieć sklepów obwoźnych działa na terenie małych i bardzo małych miejscowości od 2015 roku. Koncept charakteryzuje nie tylko brak wpłaty własnej przy rozpoczęciu współpracy. Przedsiębiorcy mogą liczyć też na dużą niezależność i wsparcie centrali.

Jako narzędzie do pracy agenci otrzymują specjalistyczne auto, laptop i towar, który będą sprzedawać (agent nie ponosi kosztów otrzymywanego towaru). Firma oferuje ponadto wsparcie marketingowe i operacyjne.

Szczegółowe informacje na temat oferty współpracy w ramach sieci abc na Kołach znajdziecie w naszej bazie systemów sieciowych. 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram