Żabka wśród Liderów Informatyki

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 września 2009
Kategoria:
zabka_sklep_5.jpg
zabka_sklep_5.jpgFirma Żabka Polska S.A. znalazła się w wąskim gronie nominowanych do tytułu Lidera Informatyki 2009. Konkurs od 13 lat organizuje prestiżowe czasopismo informatyczne – Computerworld, które co roku nagradza firmy wyróżniające się najlepszymi zastosowaniami biznesowymi rozwiązań IT. 

Nowoczesny i dostosowany do specyfiki firmy handlowej system IT, to jeden z kluczowych elementów decydujących o przewadze nad konkurencją. Z tego powodu w całej sieci sklepów Żabka intensywnie wdrażamy innowacje technologiczne, na najwyższym światowym poziomie. – mówi Maciej Kląskała– dyrektor departamentu informatyki Żabka Polska S.A.
 
Dzięki centralnemu zarządzaniu procesami IT w sieci Żabka możliwa jest efektywna implementacja najnowszych rozwiązań. W sklepach sieci Żabka uruchomiono m.in. platformę IT ZIELONE OKIENKO, umożliwiającą dokonywanie płatności za rachunki, doładowania telefonów komórkowych, płatności bezstykowe Paypass czy skorzystanie z usługi cashback – umożliwiającej podczas robienia zakupów wypłatę gotówki w sklepowej kasie. 
 
Tegoroczne jury konkursu doceniło firmy wykazujące się doskonałą organizacją, innowacyjnością, kreatywnością w budowaniu wartości biznesowych opartych o rozwiązania IT oraz spójnością w strategii IT 
z biznesem. Lider Informatyki przyznawany jest w czterech kategoriach: finanse i bankowość, przemysł, handel i usługi, małe średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne. 
FwP, 1 września 2009 
 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram