Żabka wkracza do strefy mobilnej  

Data dodania: 6 sierpnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Żabka wkracza do strefy mobilnej; Foto: Żabka

Sieć sklepów spożywczych Żabka uruchomiła aplikację dedykowaną swoim klientom. Rozwiązanie mobilne informuje o promocjach, oferuje możliwość odebrania kuponów i nagród.  

Aplikacja Żabka Codzienne Korzyści to efekt synergii działań Żabki, agencji: mobee dick, która przygotowała koncepcję i projekt oraz MoveApp odpowiadającej za development. Mobilna Żabka to codziennie nowe kupony, atrakcyjne promocje i informacje o aktualnej ofercie sklepów.

Aplikacja rozwija się razem z klientem, pomaga w tworzeniu indywidualnej listy zakupów - nawet na specjalne okazje i imprezy. Jej wyróżnikiem jest personalizacja aktualnych promocji. Oprócz tego, że użytkownik ma dostęp do produktów w atrakcyjnych cenach, codziennie otrzymuje propozycje tworzone specjalnie dla niego.

Twórcy aplikacji przyznają, że celem była przede wszystkim funkcjonalność i łatwość jej użytkowania. Dzięki temu narzędzie stanowi udogodnienie dla klientów.

To dopiero początek realizacji planu, aplikacja będzie się jeszcze rozwijała. Następnym krokiem jest wprowadzenie narzędzia na platformę Windows Phone, czeka nas też wersja webowa. W każdym razie udało nam się stworzyć w pełni funkcjonale narzędzie, które daje realne korzyści. Jesteśmy przekonani, że aplikacja będzie cieszyła klientów Żabki tak samo, jak nas jej przygotowywanie – komentuje Bartosz Brażewicz-Dosiółko, creative director MoveApp.

Popularność zyskują narzędzia, które przydają się w sytuacjach teoretycznie niewymagających pomocy smartfonu. Mobilna Żabka ma ułatwić codzienne zakupy dzięki kuponom i nowym promocjom. Aplikacja jest dostępna na urządzenia oparte o: iOS, Android.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram