Żabka poszerzy zakres usług płatniczych

Data dodania: 25 czerwca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Żabka

W sklepach Żabka i Freshmarket wkrótce pojawią się nowe usługi finansowe. Dzięki decyzji Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), Żabka dołączyła do ponad 20. instytucji płatniczych na rynku polskim.

Zakres usług określa nam Ustawa o Usługach Płatniczych, natomiast z uwagi na tajemnicę handlową nie możemy jeszcze udzielać informacji, jakie konkretnie zagadnienia są dla nas najistotniejsze – mówi w rozmowie z nami Katarzyna Przewęzikowska, public relations manager Żabka Polska.

27 maja należąca do grupy Żabka Polska, spółka Żabka Finanse otrzymała status instytucji finansowej. KNF jednogłośnie zezwoliła firmie na świadczenie usług płatniczych w charakterze krajowej instytucji płatniczej.

Żabka Polska oferuje usługi finansowe w swoich sklepach od 2005 roku. Obecnie w ramach „Zielonego Okienka" klienci mogą skorzystać z usługi płatności kartą za zakupy, wypłacić gotówkę, zagrać w Lotto czy zakupić Voucher na doładowanie telefonu komórkowego.

Firma zarządza siecią ok. 3,5 tys. sklepów. W tym roku chce otworzyć kolejnych 600 placówek. Docelowo na polskim rynku może powstać nawet 9 tys. sklepów, w tym 2 tys. Freshmarketów i 7 tys. Żabek.

Jesteście zainteresowani współpracą z siecią Żabka? Sprawdźcie jej ofertę w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram