Żabka Polska: Zdobądź indeks Akademii Studenta Łowca Kariery

Autor: Redakcja
Kategoria:
Żabka

zabka_med_1Żabka Polska poszukuje stażystów. Ogólnopolski program skierowany jest do studentów III roku studiów I stopnia oraz studentów I i II roku II stopnia.

- Projekt „Łowca Kariery" oferuje studentom półroczny, płatny staż w wybranym obszarze naszej Spółki. Staż obejmuje ciekawy cykl szkoleń z naszymi najbardziej doświadczonymi specjalistami oraz managerami, możliwość poznania naszej Spółki, zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego, a przede wszystkim szansę na zatrudnienie w jednej z największych i najdynamiczniej rozwijających się sieci handlowych w Polsce - mówi Artur Szymoniak Dyrektor Departamentu Personalnego i Rozwoju Usług w Żabka Polska.

Proces rekrutacji kandydatów będzie składał się z kilku etapów. Podczas weryfikacji zgłoszeń będzie brane pod uwagę zaangażowanie studentów w życie uczelni poprzez współpracę z organizacjami studenckimi, znajomość języka angielskiego oraz indywidualne predyspozycje kandydatów w zakresie komunikatywności, zdolności analitycznego myślenia, innowacyjności, umiejętności rozwiązywania problemów, umiejętności pracy w zespole, umiejętności planowania i organizacji pracy.

Aplikacje można składać do 30 listopada 2013 roku.

KB

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram