Żabka Polska po raz 17 z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Data dodania: 5 stycznia 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
WOŚP
Żabka już po raz 17 wesprze WOŚP

W sklepach Żabki od 4 do 10 stycznia stać będą puszki Fundacji WOŚP, do których wrzucać można datki na Orkiestrę i odbierać serduszka. Hasło tegorocznego, 24. finału WOŚP to „Mierzymy wysoko”. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

- Angażujemy się w tę inicjatywę każdego roku, gdyż potrzeby w polskich szpitalach nadal są ogromne i cieszymy się, że możemy pomóc zarówno dzieciom, jak i osobom starszym – mówi Anna Jarzębowska-Kwiatek, Kierownik Działu Public Relations w firmie Żabka Polska. – Współpracy z Orkiestrą oczekują od nas zarówno nasi Ajenci, którzy chętnie wstawiają puszki do sklepów, jak również nasi stali klienci, którzy przyzwyczajeni są, że od lat można dorzucić kilka złotych do puszki Orkiestry właśnie w Żabce. W tym roku przeprowadzimy zbiórkę także w centrali firmy. Jesteśmy dumni, że kolejny rok z rzędu możemy być częścią tej akcji – dodaje.

Pieniądze na wsparcie akcji Jerzego Owsiaka można wrzucać do specjalnych, „orkiestrowych” puszek, które już 4 stycznia stanęły w sklepach sieci Żabka i Freshmarket, tuż przy kasach. Będą się tam znajdować aż do wielkiego, niedzielnego finału. W zamian za datki można odebrać czerwone serduszko – znany i rozpoznawalny symbol akcji.

W ubiegłym roku Żabka Polska zebrała i przekazała Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ponad 300 tys. złotych.

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram