Żabka ma 2 mld zł na rozwój

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 lutego 2015
Kategoria:
Foto: Żabka

Żabka Polska, właściciel jednej z największych w kraju sieci sklepów typu convenience ma ponad 2 mld zł, które przeznaczy na  akwizycje i rozwój organiczny.

W tym roku Żabka planuje uruchomić 800 nowych sklepów. Będą też przejęcia. Jak powiedział prezes spółki Jacek Roszyk w rozmowie z "Wiadomościami Handlowymi", inwestycje te umożliwią pieniądze, które pochodzą od funduszu MID Europa. Inwestor zapewnił spółce ponad 2 mld zł. 

W ub.r. Żabka Polska wygenerowała obroty na poziomie 5,2 mld zł, w porównaniu do 4,12 mld zł w 2013 roku. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku firma zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży. 

Żabka Polska jest właścicielem sieci sklepów typu convenience - Żabka, a także sieci supermarketów - Freshmarket. W związku z rozwojem firma poszukuje kolejnych partnerów biznesowych, gotowych do podjęcia współpracy w charakterze ajenta sklepu. 

Artur Szymoniak, dyrektor departamentu personalnego Żabka Polska zaznacza, że podstawowymi warunkami, jakie muszą spełnić potencjalni kandydaci to gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, zdolność kierowania zespołem pracowników oraz umiejętność efektywnej komunikacji. Dodatkowym atutem branym pod uwagę podczas procesu rekrutacji jest także doświadczenie w handlu.

INK

Osoby zainteresowane współpracą z firmą Żabka Polska zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram