Żabka i Freshmarket nawiązują do tradycji 

Data dodania: 6 marca 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Żabka Polska

10 produktów dostępnych na wyłączność w sklepach Żabka i Freshmarket, zostało wyróżnionych certyfikatem „Doceń polskie”, nad którym patronat honorowy sprawuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Artykuły spożywcze zostały nagrodzone za wyjątkową jakość oraz  typowy, „polski akcent”. W gronie certyfikowanych produktów znalazły się kabanosy Specialité oraz kiełbasa krakowska, która uznawana jest za jeden z najbardziej kojarzących się z Polską produktów. W kategorii słodycze zwyciężyły wafle Andruciki. W gronie laureatów znalazły się też cukierki „Krówka Pasja Smaku”.

Kapituła „Doceń polskie” przyznała nagrodę także daniom gotowym w ramach marki Tradycyjne Smaki, które skupiają typowo polskie, ulubione dania obiadowo-kolacyjne, przygotowywane na bazie tradycyjnych przepisów, do szybkiego przygotowania w domu czy w pracy. Wyróżniono leczo pieczarkowe, fasolkę po bretońsku z kiełbasą i boczkiem, a także pulpety i gołąbki w sosie pomidorowym.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram