Żabka celuje w galerie handlowe

Data dodania: 1 czerwca 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Żabka
Żabka celuje w galerie handlowe

Żabka Polska kontynuuje ekspansję w centrach handlowych. Spółka przedstawi swoją ofertę współpracy dotyczącą otwarcia sklepu podczas targów deweloperów i zarządców nieruchomości.

Firma będzie obecna na targach ReDI 7-8 czerwca br. na terenie stadionu PGE Narodowy Warszawie. Z ofertą lidera segmentu convenience będzie można zapoznać się na stoisku nr C2.

- Udział Żabki w targach ReDI związany jest z ekspansją naszej sieci w centrach handlowych, a także w biurowcach i budynkach publicznych o dużym natężeniu ruchu. Format sklepów convenience bardzo dobrze wpisuje się w charakter tego typu obiektów, które chcą zapewnić swoim zabieganym klientom lub najemcom maksymalny komfort robienia zakupów. Rozwój sieci w tym obszarze jest konsekwencją realizowanej polityki firmy, by być jak najbliżej klienta i odpowiadać na jego bieżące potrzeby - mówi Agata Michalska, manager ds. ekspansji w centrach handlowych w firmie Żabka Polska.

Podczas targów na stoisku Żabki będzie można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące warunków otwarcia sklepów sieci w przestrzeniach centrów handlowych i poznać ofertę Żabki skierowaną do zarządzających tego typu obiektami. Wystawcy i odwiedzający targi będą mieli również okazję przyjrzeć się osobiście nowemu formatowi sklepów Żabka.

Na stoisku sieci zostaną wydzielone dwie przestrzenie: miejsce zaaranżowane z wykorzystaniem zasad projektowania nowych sklepów oraz część gastronomiczna pod marką Żabka Café, w której goście wydarzenia będą mogli skorzystać z bezpłatnego poczęstunku oraz zimnych napojów na wynos.

Sklepy sieci Żabka funkcjonują już m.in. w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy, Galerii Avenida w Poznaniu, na dworcu Głównym PKP we Wrocławiu czy w Oxford Tower w Warszawie. W drugiej połowie czerwca Żabka otworzy swój sklep w CH Manufaktura w Łodzi.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram