Zabawa rodem z PRL od teraz na Śląsku

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 marca 2013
Kategoria:
prlklub-newsletter

prlklub-newsletter

W ostatnich dniach na mapie Polski pojawił się nowy lokal z szyldem PRL Klub. Po sukcesie w Łodzi otwarto lokal na Śląsku. Wnętrze urządzone jest zgodnie ze sprawdzonym, rozpoznawalnym standardem marki, zgodnie z jego nazwą nawiązującym do pamiątek po minionym ustroju politycznym.

Nowy lokal jest dużo większy od istniejącego w Łodzi. Na 200 m2 zmieszczono 80 miejsc siedzących, parkiet taneczny, dwa bary oraz ekskluzywny pokój vip na prywatną imprezę dla około 15 osób. Ściany lokalu zdobią plakaty propagandowe, klimatu dodają relikty przeszłości, takie jak emaliowane kubki i wagi wprost ze sklepów, w których półki wypełniał głównie ocet, a stoły wyłożone są kraciastymi obrusami z ceraty. Chętnych do zabawy w PRL-u na Śląsku klub dowozi na miejsce odrestaurowaną Nyską.

Nie tylko w zakresie wystroju i wizerunku właściciele stawiają na detale związane z klimatem PRL-u. Również menu nawiązuje do tradycyjnych przekąsek z czasów, gdy „alkohol należało spożywać z konsumpcją”, a lokale „biły się o złotą patelnię”! Oprócz alkoholu klienci znajdą w nim między innymi śledzika, kaszankę, kiełbasę, czy zimne nóżki a do każdego dania od uśmiechniętej kelnerki w białym fartuchu i z siatką na głowie otrzymają pajdę chleba i kiszone ogórki.

Oprócz jedzenia i picia Klub PRL proponuje gościom zabawę na parkiecie do białego rana. O dobry nastrój zadba dj, który pomiędzy nowoczesne hity umiejętnie wplecie piosenki sprzed lat, by dobrze bawili się tu zarówno ci, którzy doskonale pamiętają i z żartobliwym rozrzewnieniem lubią powspominać lata absurdów rodem z „Misia” i „Rejsu”, jak i ci, którzy kojarzą je głównie z kultowymi filmami.

Klub PRL cały czas poszukuje nowych franczyzobiorców w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców. Aby dołączyć do sieci trzeba dysponować lokalem o min. 95 m2 powierzchni sali konsumpcyjnej. Minimalna kwota inwestycji to 35 tys. zł. Firma nie pobiera opłaty wstępnej, a stała opłata bieżąca wynosi 1200 zł. Jak podkreślają właściciele Klubu PRL, doświadczenie w prowadzeniu tego typu biznesu nie jest wymagane. Firma służy kompleksowymi szkoleniami i profesjonalnie opracowanym, zastrzeżonym know how.

PRL Klub w bazie sieci

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram