Za kawę zapłacimy smartfonem

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 listopada 2015
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

W lokalach Starbucks za kawę i ciastka możemy już płacić za pomocą smartfona.

Już nie tylko Amerykanie, ale i Polacy mogą skorzystać z aplikacji płatności mobilnych w lokalach Starbucks. Jak podaje serwis techcity.pl, po sukcesie w USA sieciowa kawiarnia wprowadziła do Polski aplikację, dzięki której w łatwy i szybki sposób można dokonywać płatności telefonem. To także wygodne narzędzie spełniające potrzeby uczestników programu lojalnościowego My Starbucks Rewards.

Z nowej mobilnej aplikacji, którą sieć kawiarni wprowadziła do Polski można korzystać od połowy listopada br. Płatności dokonuje się za pomocą telefonu poprzez system skanowania unikalnych kodów kreskowych. Ta nowość jest udogodnieniem dla użytkowników smartfonów, którym aplikacje mobilne coraz częściej zastępują tradycyjne rozwiązania.

Po zarejestrowaniu w aplikacji Karty Starbucks możliwe będzie jej doładowywanie, a także sprawdzenie konta, uzyskanych benefitów w programie lojalnościowym, historii rachunku oraz odbiór nagród i kuponów. Płatność za jej pośrednictwem aplikacji jest prosta i bardzo intuicyjna – należy wybrać z ekranu symbol płatności, w którym po chwili pojawi się kod kreskowy. Następnie wystarczy już tylko zeskanować go przy kasie. Dodatkową funkcją aplikacji jest szybkie wyszukiwanie najbliższej kawiarni Starbucks.

Aplikacja działa na systemie iOS (wersja 7.0 i następne) oraz Android (wersja 4.1 i następne) i jest dostępna do pobrania nieodpłatnie ze sklepu Google Play lub App Store.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram