Your Image jeszcze w tym roku na giełdzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 sierpnia 2011
Kategoria:
Your_ImageWłaściciel spółki – Lauren Peso – liczy na to, że, podobnie jak w jego przypadku, przełoży się to na szybszy rozwój oraz sprawniejsze pozyskiwanie franczyzobiorców i klientów.

Your Image S.A. to spółka zajmująca się usługami dla firm z zakresu public relations. Powstała pod koniec ubiegłego roku, jej większościowym właścicielem jest notowana na NewConnect spółka szkoleniowa Lauren Peso. Your Image też wkrótce ma pojawić się na rynku alternatywnym. Planuje emisję prywatną akcji, z której chce pozyskać 500 tys. zł.

– Doświadczenia Lauren Peso Polska ukazały niezwykły potencjał, jaki tkwi w decyzji o upublicznieniu spółki. Kapitał możliwy do zdobycia na giełdzie pozwala na realizację planów, których wykonanie w zwykłym trybie mogłaby zająć wiele lat. LPS po ponad roku obecności na giełdzie jest kilka kroków dalej niż konkurencyjne firmy. Zwiększenie znajomości marki, możliwość rozszerzenia działalności, a przede wszystkim wzrost zaufania klientów – to sprawy bezcenne – mówi Kamil Kita, prezes LPS.

– Działalność Your Image S.A. w tak innowacyjnej branży, jaką jest jeszcze ciągle PR w Polsce, przyniesie wiele korzyści zarówno zaangażowanym w nas inwestorom, jak i klientom, którzy zdecydują się na obsługę zespołu specjalistów Your Image – mówi Adrian Tabor, wiceprezes LPS.

Your Image świadczy usługi PR, ze szczególnym naciskiem na działania e-PR. W ofercie firmy znajduje się m.in. tworzenie kampanii wizerunkowych firm oraz produktów, kampanie marketingowe i wizualne, organizacja społeczności internetowych, tworzenie blogów firmowych, analiza ruchu sieciowego, budowanie stron internetowych, pozycjonowanie. Oferta skierowana jest do wszystkich klientów firmowych, począwszy od tych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, poprzez klienta z obszaru MŚP aż do dużych korporacji.

Your Image, podobnie jak Lauren Peso, jest rozwijane poprzez franczyzę. W planach firmy, jest stworzenie 16 oddziałów masterfranczyzowych w Polsce (po jednym na województwo) oraz około 100 oddziałów franczyzowych, działających zarówno na zasadzie biur handlowych jak i oddziałów operacyjnych. Pierwsza licencja została już sprzedana, a w sierpniu ruszy pierwszy oddział w woj. kujawsko-pomorskim.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram