Yogen Fruz wchodzi do Polski i zaoferuje franczyzę

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 lipca 2011
Kategoria:
yogen_fruz_obrazek

yogen_fruz_obrazek

Pierwsze stoiska kanadyjskiej sieci z mrożonymi jogurtami pojawiają się już wkrótce w dwóch warszawskich centrach handlowych. Wczesną jesienią firma rozpocznie rekrutację franczyzobiorców.

Firma powstała w 1986 roku w Toronto. Dziś ma już ok. 1200 placówek w 25 krajach świata. Kilka lat temu Yogen Fruz pojawił się też w Polsce, ale szybko zniknął. W tym roku powraca z nowym wizerunkiem oraz z szerszym asortymentem produktowym. Tym razem markę do Polski wprowadza kanadyjski inwestor, który zakupił licencję master na nasz kraj. Rozwój sieci rozpocznie od uruchomienia dwóch punktów własnych. W sierpniu Yogen Fruz pojawi się w warszawskiej Galerii Mokotów, zaś we wrześniu w Wola Parku.

- Myślę, że teraz jest dobry moment na wprowadzenie tego konceptu do Polski, zdrowa kuchnia jest obecnie jednym z najdynamiczniej rozwijających się segmentów rynku gastronomicznego. Yogen Fruz doskonale wpisze się w ten trend. Oferowane przez firmę mrożone jogurty, sorbety oraz smoothies mają niską zawartość tłuszczu, są za to bardzo odżywcze, zawierają probiotyki – wyjaśnia Anita Gagoś współpracująca z masterfranczyzobiorcą Yogen Fruz na Polskę.

Zapewnia, że firma nie zamierza szczędzić środków na marketing. Zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że taka forma deseru wymaga w Polsce promocji oraz uświadomienia klientom, co to za produkt i jakie wartości są związane z jego spożywaniem. Firma liczy na to, że produkt spotka się ze szczególnie dużym zainteresowaniem ze strony kobiet z wiekszych miast, które dbają o zdrowy styl życia oraz że będzie także chętnie kupowany dzieciom.

Masterfranczyzobiorca Yogen Fruz na Polskę zapowiada już, że będzie rozwijał sieć poprzez franczyzę. Firma jest właśnie na etapie dopracowania pakietu franczyzowego, który przygotowywany jest przy współpracy z Akademią Rozwoju Systemów Sieciowych. - Już teraz zapraszamy osoby oraz firmy zainteresowane współpracą z Yogen Fruz do kontaktu z nami, natomiast intensywną akcję rekrutacyjną franczyzobiorców planujemy rozpocząć wczesną jesienią – informuje Anita Gagoś.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram