Yogen Früz pozyskał kolejnego franczyzobiorcę

Autor: Redakcja
Data dodania: 24 września 2012
Kategoria:
yogen-fruz1

Na przełomie września i października 2012 roku w Galerii Kociewskiej w Tczewie zostanie uruchomiony kolejny punkt franczyzowy z mrożonymi jogurtami marki Yogen Früz.

Nasz plan działania rozwija się z godnie z założeniami, jakie przyjęliśmy podczas budowania systemu dla marki Yogen Früz – mówi Anita Gagoś, pełnomocnik masterfranczyzobiorcy marki Yogen Früz w Polsce. Kolejne punkty które powstają są potwierdzeniem na to, że silna marka jaką jest Yogen Früz, na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim jakością, która przekonuje kolejnych franczyzobiorców do przystąpienia właśnie do naszej sieci – dodaje Gagoś. Lokal w Tczewie to już drugi punkt franczyzowy, a kolejny jest już w zaawansowanej fazie rozmów z jedną z podwarszawskich galerii.

Od września został wprowadzony czwarty wariant stoiska – tzw. mini fruz, dzięki czemu punkt z mrożonymi jogurtami można otworzyć już za kwotę 50 tys. zł na powierzchni 5m². Wprowadziliśmy ten wariant dla kandydatów, którzy wcześniej byli zainteresowani otwarciem własnego punktu Yogen Früz i rezygnowali z powodu braku wystarczających środków finansowych – dodaje Gagoś.

Ostatni rok był niezwykle owocny pod względem wciąż pojawiających się konceptów z mrożonymi jogurtami. Każdy z tych konceptów zapowiadał dynamiczny rozwój sieci poprzez franczyzę. Jak pokazał czas, tylko Yogen Früz pozyskał franczyzobiorców i otwiera kolejne placówki. Dowodzi to, że nie wystarczy skopiować czyjegoś pomysłu i zakupić maszyny do robienia mrożonych jogurtów, ale przede wszystkim trzeba mieć znaną markę i sprawdzone know-how oraz produkt, który jest prawdziwym jogurtem, a nie proszkiem przypominającym jogurt.

Yogen Früz jest światowym liderem w sprzedaży mrożonych jogurtów, posiada ponad 1,2 tys. placówek w 25 krajach na całym świecie.

Marta Rolka

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram