Yerba Mate we franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 listopada 2009
Kategoria:
guarani_logo.jpg
guarani_logo.jpgCoś nowego, coś innego, coś co na świecie zyskuje coraz wiekszość popularność teraz ma szansę podbić polski rynek. Guarani Mate Bar - pierwsze w naszym kraju sklepy i pijalnie Yerba Mate - napoju narodowego z krajów Ameryki Łacińskiej - będzie rozwijane poprzez sieć franczyzową.

 - Jest to jedyne miejsce w Polsce w 100% poświęcone Yerba Mate. Miejsce to jest alternatywą to popularnych sieci kawiarni i herbaciarni. Proponujemy coś zupełnie nowego, zdrowego i egzotycznego. W związku z dużym zainteresowaniem tym naszym miejscem i ogólnie produktem planujemy otwarcie kolejnego lokalu i jednocześnie szukamy osób chętnych do podjęcia współpracy opartej na franczyzie, w zakresie otwarcia kolejnych punktów poza Warszawą - mówi Anna Pasyniuk z Guarani Mate Bar.
 
Aby otworzyć Guarani Mate Bar potrzebny jest lokal o wielkości 30-40m2 oraz własny początkowy wkład pieniężny w wysokości min. 20.000-30.000 tys. PLN na pokrycie takich kosztów jak remont lokalu, zakup wyposażenia, pierwsze zatowarownie oraz opłatę licencyjną. 
 
 - Rynek Yerba Mate ciągle jest jeszcze w Polsce dosyć mały aczkolwiek jest to naszym zdaniem obszar bardzo przyszłościowy biorąc pod uwagę coraz bardziej rosnące zainteresowanie wśród użytkowników. Dodatkowo pijalnie Yerba Mate to zupełnie coś nowego i dlatego chcemy to wykorzystać i stworzyć pierwszą w Polsce sieć - dodaje Pasyniuk. 
FwP, 5 listopada 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram