Yasumi udoskonala systemy partnerskie

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 kwietnia 2015
Kategoria:
Foto: Yasumi

Foto: Yasumi

Sieć partnerska ekskluzywnych salonów kosmetycznych Yasumi ma ponad 130 gabinetów w Polsce i poza jej granicami. W tym roku firma stawia na dalszy rozwój swoich brandów za pomocą programów partnerskich.

Yasumi jest właścicielem kilku marek, pod którymi są otwierane gabinety kosmetyczne. Są to: Yasumi Instytut Zdrowia i Urody, Yasumi Epil, Yasumi Slim, Tanrei Instytut Piękna i Estetyki oraz magicPot Gabinet Urody.

Przy czym, we franczyzie rozwijamy markę Yasumi Epil. Pozostałe marki są dostępne w ofercie współpracy partnerskiej. Mamy już partnerów, którzy posiadają po kilka gabinetów Yasumi – mówi w rozmowie z nami Marzena Maria Pawlik, dyrektor ds. sprzedaży systemów sieci Yasumi.

Dodaje, że jeżeli chodzi o rozwój brandów, to firma dba o nie z taką sama intensywnością. Jednak największym zainteresowaniem cieszy się marka Yasumi Instytut Zdrowia i Urody.

Myślę, że jest to związane z rozpoznawalnością marki oraz z zakresem usług jakie oferuje taki instytut. Klienci cenią sobie kompleksowość oferty, a z taką mamy do czynienia właśnie w instytucie Yasumi – wyjaśnia Marzena Maria Pawlik.

W przypadku tego konceptu, minimalna kwota inwestycji wynosi do 220 tys. zł netto. Do tego dochodzą też koszty adaptacji lokalu. W tym programie partnerskim inwestor nie ponosi rozliczeń prowizyjnych, opłat marketingowych itp.

Yasumi pomaga swoim kontrahentom wybrać odpowiednią lokalizację i ocenić stan techniczny obiektu. Dobiera optymalny sprzęt, na których wykonywane będą zabiegi. Przekazuje know-how i koncepcję prowadzenia własnego biznesu. Udostępnia też narzędzia marketingowe, stałą pomoc i gotowość do podnoszenia kwalifikacji kadry zatrudnionej u partnera.

INK

Osoby zainteresowane współpracą z Yasumi zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram