Rośnie franczyzowa sieć Carrefour

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Carrefour

Carrefour Polska utrzymuje założone tempo rozwoju sieci convenience na rok 2015. Na koniec września liczba otwartych w tym roku sklepów franczyzowych Carrefour w całej Polsce wyniosła blisko 90.

Nowe sklepy w formatach: Express convenience, Express minimarket i Globi, zyskują nową aranżację i poszerzony asortyment produktów. Od początku tego roku plany otwarć sklepów franczyzowych Carrefour są realizowane zgodnie z założeniami, a trzeci kwartał br. Carrefour zakończył z liczbą ponad 545 sklepów franczyzowych. Rozwój sieci odnotowywany jest zarówno w dużych ośrodkach miejskich całego kraju, jak i w mniejszych miejscowościach. Nowe placówki franczyzowe w formacie Express convenience pojawiły się m.in. po raz pierwszy w Poznaniu, gdzie niedawno otwarte zostały trzy sklepy.

Od 2015 roku Carrefour rozwija koncept sklepów franczyzowych, m.in. dostosowując ofertę asortymentu do zmieniających się potrzeb klientów. Sklepy wzbogacono o świeżo wypiekane pieczywo, żywność bio i produkty bezglutenowe oraz szeroki wybór artykułów pozaspożywczych.

Ponadto, wnętrza sklepów zyskały nowoczesną stylistykę oraz zostały wzbogacone o innowacyjne elementy, jak np.: nową odsłonę kącika kawowego i rozszerzoną ofertę dań „food to go” (jedzenie na wynos). Do oferty produktów wprowadzono również regionalne specjały francuskie pod marką Reflets de France”, dostępne na wyłączność w Carrefour.

Dzięki multiformatowości, zarówno w modelach sklepów (Express minimarket, Express convenience, Globi), jak i wariantach ich prowadzenia (franczyza, ajencja), Carrefour posiada ofertę dla szerokiej grupy partnerów. Współpraca z siecią jest dostosowywana do ich możliwości finansowych i doświadczeń biznesowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram