Wzorcowe Da Grasso w Manufakturze

Autor: Redakcja
Kategoria:
Wzorcowe Da Grasso w Manufakturze

Da Grasso ponownie otworzyło pizzerię w łódzkiej Manufakturze. To jeden z dwóch lokali własnych sieci, pierwszy zaadaptowany do wymagań rebrandingu. Słowem - tak będą niedługo wyglądać wszystkie placówki Da Grasso.

- Cieszymy się, że pizzeria znajdująca się w Manufakturze zaczęła ponownie funkcjonować - komentuje Magdalena Piróg, wiceprezes sieci pizzerii Da Grasso. - W tej chwili, śmiało mogę powiedzieć, że stała się ona lokalem wzorcowym, takim jakimi w ciągu kilku miesięcy mają stać się nasze wszystkie restauracje. Teraz Da Grasso to już nie tylko pyszna pizza i kultowe sosy, ale także nowy przyjazny wystrój i rodzinna atmosfera, stworzone specjalnie dla naszych Przyjaciół – dodaje.

Da Grasso w Manufakturze

Pizzeria w Manufakturze jest jednym z dwóch lokali własnych sieci, zaaranżowanym w pełnej zgodzie z nowym wizerunkiem Da Grasso. Od kilku miesięcy sieć prowadzi działania związane z rebrandingiem, który polega między innymi na zmianie logotypu i wystroju lokali oraz prowadzeniu zintegrowanych działań marketingowych. Jednym z nich jest trwające do 20 marca zimowe okno promocyjne, podczas którego klienci można kupić drugą pizzę z pary 50% taniej i skosztować trzech sosów, w tym nowego ostrego.

Da Grasso administruje największą polską gastronomiczną siecią franczyzową, obejmującą 200 pizzerii w 150 miastach, a jej lokale znajdują się w całej Polsce.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram