Wzmocnienie grupy rozwijającej outlety we franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 grudnia 2010
Kategoria:
Fashion_House_Outlet_CentreLiebrecht & wooD, który wybudował w Polsce sieć outletów Fashion House, przejął GVA Outlets, firmę która odpowiadała za całościowe zarządzanie operacyjne sieci Fashion House.

Oznacza to znaczące wzmocnienie zespołu oraz know-how, jakim dysponuje obecnie Fashion House i na pewno przełoży się na uatrakcyjnienie oferty franczyzowej. Firma proponuje bowiem pierwszy w Europie system franczyzowy dla centrów outletowych, o czym pisaliśmy już na portalu FranczyzawPolsce.pl w połowie listopada w artykule "Centra outletowe we franczyzie".

Do finalizacji fransakcji przejęcia doszło 9 grudnia br. Wcześniej GVA Outlets było częścią GVA Grimley, jednej z wiodących firm doradczych w dziedzinie nieruchomości komercyjnych.

– Nasza współpraca z zespołem GVA Outlets i GVA Grimley układa się doskonale, chcemy to wykorzystać i na tym bazować. Ten transfer umiejętności zapewni Liebrecht & wooD nowy zespół outletowy na światowym poziomie, z doskonałymi osiągnięciami w tworzeniu i budowaniu centrów outletowych w Europie. Widzimy to jako wielką możliwość wykorzystania sukcesu marki Fashion House w Polsce i Rumunii jak również wspierania i rozbudowy szerszego portfela zarządzania GVA Outlets – powiedział Patrick Van Den Bossche, Dyrektor Zarządzający w Grupie Liebrecht & wooD.

Jak informowaliśmy niedawno, Fashion House Group proponuje inwestorom oraz deweloperom współpracę franczyzową w zakresie budowy kolejnych centów outletowych pod marką Fashion House. Pierwsze obiekty działające na zasadzie franczyzy powstaną w Belgradzie (otwarcie planowane na jesieni 2011) oraz Kijowie (wiosna 2012). Oprócz GVA Outlets w skład Fashion House Group wchodzi także spółka Fashion House Development.

Fashion House Group zarządza i eksploatuje trzema centrami outletowymi w Polsce - w Piasecznie, Gdańsku i Sosnowcu oraz obiektami za granicą - w Danii, Szwajcarii, Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech. Buduje także obiekty w Rosji (Moskwa i Petersburg), Rumunii (Bukareszt), Serbii (Belgrad) i na Ukrainie (Kijów). W przygotowaniu ma kolejnych 10 projektów.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram