Wysoka marża wabikiem na franczyzobiorców Naturhouse

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 czerwca 2009
Kategoria:
naturhouse_fotka.jpg

naturhouse_fotka.jpgNaturhouse szuka chętnych do otwarcia i prowadzenia własnego centrum dietetycznego. Wabikiem na franczyzobiorców ma być niewielka kwota inwestycji oraz bardzo wysoka marża.

W zamian oferuje markę znanego międzynarodowego koncernu posiadającego swe oddziały w ponad 30 krajach.

Placówki Naturhouse zajmują się sporządzaniem indywidualnych dla każdego klienta planów dietetycznych, mających na celu zwalczanie nadwagi oraz zaszczepienie nawyku odpowiedniego odżywiania się. W każdym ze sklepów należących do sieci można skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka, otrzymać szczegółowo rozpisaną dietę oraz zaopatrzyć się we wspomagające ją suplementy.

W Polsce poszukiwane są osoby lub podmioty gospodarcze zainteresowane współpracą na zasadach franchisingu. Potencjalnym franczyzobiorcom Naturhouse oferuje: możliwość prowadzenia własnej firmy korzystającej z naszego know-how, stosunkowo niewielki koszt inwestycji, bardzo wysoką, niespotykaną w innych branżach marżę oraz strefę wyłączności geograficznej.

Swoją ofertę Naturhouse kieruje do osób z doświadczeniem w dziedzinie dietetyki, biologii, farmaceutyki, a także do inwestorów i przedsiębiorców chcących propagować zdrowy tryb życia, do osób dynamicznych, szukających pomysłu na własny biznes i zdecydowanych na odniesienie sukcesu. Kwota inwestycji w przypadku otwarcia centrum dietetycznego Naturhouse w największej mierze jest uzależniona od lokalizacji i wysokości czynszu za lokal. Na podstawie dotychczas otwartych w Polsce placówek oceniamy, iż zawiera się ona w przedziale od 65 do 95 tysięcy złotych. Jedyną opfatą pobieraną przez Naturhouse jest roczna opłata licencyjna, pobierana z góry za każdy rok obowiązywania umowy franchising owej. Jej wysokość to 2400 złotych ( plus 22% VAT ).

Na dzień dzisiejszy w Polsce funkcjonuje 47 centrów dietetycznych Naturhouse. Z tego 6 to jednostki własne a 41 to jednostki franczyzowe. Pierwsza jednostka własna powstała 24.04.2006 r. w Gdyni na ulicy Świętojańskiej 89, pierwsza jednostka franczyzowa otwarta została 02.01.2007 r. w Łodzi na ulicy Traugutta 2.

W Polsce do roku 2010 Naturhouse zakłada otwarcie co najmniej 100 jednostek franczyzowych. Przy zachowaniu obecnej dynamiki rozwoju plan ten jest jak najbardziej realny.

Agnieszka Grabuś, 23 czerwca 2009 r.

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram