Wyniki Gino Rossi

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 listopada 2008
Kategoria:
ginorossi_fotka.jpg

Jednostkowe przychody ze sprzedaży Spółki Gino Rossi narastająco po trzech kwartałach
2008 r. sięgnęły 101,29 mln zł i są zbliżone do wypracowanych w analogicznym okresie
roku 2007.

Zysk operacyjny spółki wyniósł 6,54 mln zł, a zysk netto ponad 2,62 mln zł. W III kwartale br. Spółka osiągnęła marżę brutto w wysokości 35,3 proc., zwiększając ją o ponad 9 punktów procentowych względem analogicznego okresu roku 2007. Wyniki finansowe Gino Rossi S.A. za III kw. 2008 r. i 2007 r. nie są porównywalne z uwagi zmiany w strukturze funkcjonowania Grupy Kapitałowej Gino Rossi.

Grupę Gino Rossi tworzą wiodące na polskim rynku modowym marki, do których należą: Gino Rossi, Vanita, Geox, G&R ginorossi_fotka.jpgoraz SIMPLE i COSIMO MARTINELLI. Najnowsze wzory, wyszukane linie wzornicze widoczne są we wszystkich produktach Grupy Modowej Gino Rossi. W ofercie znajduje się obuwie (marki Gino Rossi, Vanita, Geox, SIMPLE, G&R), torebki i produkty skórzane (marki Gino Rossi i SIMPLE) oraz odzież damska (marka SIMPLE) i męska (marka COSIMO MARTINELLI).
Po zeszłorocznej przygodzie ze zbyt awangardową, jak dla polskich klientek kolekcją, w tym roku Gino Rosi już nie szokuje, a klientki kusi i przywiązuje do siebie doskonałą jakością wykonania swoich produktów i dbałością o detale.

Spółka Gino Rossi zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie 26 czerwca 2006 roku.

Aktualnie firma posiada 165 salonów w Polsce i za granicą /Niemcy, Rosja, Czechy, Gruzja, Litwa, Łotwa, Ukraina i Węgry/. Jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie 10 salonów firmowych.

Kasia Foks, 6 listopada 2008 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram