Wyjątkowe pomysły na prezent dla Twoich pracowników i kontrahentów

Data dodania: 22 listopada 2021

Święta coraz bliżej, nie powinieneś więc dłużej zwlekać z nabyciem personalizowanych prezentów dla swoich pracowników i kontrahentów. Zobacz, jakie masz możliwości w tym zakresie oraz dlaczego warto się na nie zdecydować.

Grawer na drewnianym opakowaniu

Nie tylko smak i wygląd słodkich upominków firmowych ma znaczenie. Liczy się również to, w czym je wręczasz. Pudełka mogą być wykonane z eleganckiego drewna, dodającego prestiżu i czyniącego prezent bardziej stylowym. Opcja grawerowania pozwala nanieść logo Twojej marki lub dane personalne kontrahenta, którego chcesz wyróżnić i obdarować. Więcej pomysłów na temat grawerowania znajdziesz na stronie internetowej https://chocolissimo.pl/upominki-firmowe

Papierowe banderole i etykiety

Jeśli zależy Ci na tym, aby móc skorzystać z gotowego zestawu słodyczy na prezent, zawsze możesz zdecydować się na opcję ich personalizacji poprzez zamówienie dedykowanej banderoli czy etykiety. W ten sposób, nie ingerując za bardzo w skończony produkt podkreślasz to, komu i z jakiej okazji masz zamiar go wręczyć.

Nadruk na czekoladkach 

Ta forma zdobienia pokaże Twoim pracownikom i klientom, że o nich pamiętasz. Jest zdecydowanie najbardziej wyjątkową opcją spośród wszystkich możliwości personalizowania czekoladowego upominku. Za jej sprawą możesz dodać osobisty akcent do gotowego zestawu pralinek i tym samym urozmaicić ich wygląd. Czekoladowy, jedyny w swoim rodzaju telegram będzie miłą niespodzianką podczas wigilii firmowej czy ostatniego w danym roku kalendarzowym spotkania z kontrahentami. Przedsiębiorco, masz już prezenty dla klientów i pracowników? Sprawdź!

Wstążka z nadrukiem i personalizowane opakowanie

Pozwól o sobie pamiętać! Wstążka z logo Twojej marki na upominku firmowym, który wręczysz pracownikowi bądź kontrahentowi, będzie budzić miłe skojarzenia. Już sam fakt rozpakowywania prezentu i rozwiązywania wstążki budzi sporo pozytywnych emocji – czasem nawet więcej niż to, co można ujrzeć w środku. Ciekawą opcją jest także personalizacja opakowania poprzez zadrukowanie go logo marki czy specjalnymi życzeniami, dopasowanymi do kontekstu sytuacyjnego czy specyfiki działalności danej branży.

Dlaczego warto inwestować w upominki firmowe?

Za sprawą niewielkich, słodkich upominków firmowych pokazujesz swoim pracownikom i kontrahentom, jak ważni są dla Ciebie. Wywołujesz uśmiech i pozytywne emocje, doceniając to, co na co dzień dla Ciebie robią. Wzbudzasz sympatię, co przekłada się na większą lojalność wobec marki, którą reprezentujesz. Przenosisz też dobre skojarzenia na grunt prywatny, stając się symbolicznie obecny podczas czasu spędzonego z rodziną przy świątecznie zastawionym stole. Najlepsze biznesy oparte są na trwałych i dobrych relacjach, a tych nie rozwija się z dnia na dzień, lecz buduje przez długie miesiące, jeśli nie lata. Okres okołoświąteczny stanowi znakomitą okazję do pokazania osobom, które wykonują na Twoją rzecz pracę, że pamiętasz o nich oraz ciepło o nich myślisz także w tym wyjątkowym czasie w roku.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design