Wygodny koncept restauracyjny dla dużych i małych miast

Data dodania: 17 maja 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Express Kuchnia Marche
Minimalny koszt inwestycji we franczyzowy lokal Express Kuchnia Marche wynosi 350 tys. zł.

Franczyzowa sieć restauracji Kuchnia Marche otworzy swój trzeci lokal w Warszawie. - Planujemy, że do końca tego roku w ramach sieci zostanie otwarto ok. 15 nowych restauracji działających w oparciu o franczyzę - mówi nam Jakub Kodymowski, manager ds. marketingu Express Kuchnia Marche.

Sieć restauracji serwująca jedzenie w formie otwartego bufetu potraw i tym samym dająca klientom możliwość samodzielnego komponowania posiłków, wzbogaci ofertę gastronomiczną Galerii Północnej.

Strefa gastronomiczna w Galerii Północnej to ponad dwadzieścia lokali, zarówno znanych międzynarodowych marek, jak i mniejszych konceptów z kuchnią z całego świata. Klienci obiektu będą mogli m.in. kupić świeżo wypiekane pieczywo na miejscu i na wynos, wypić dobrą kawę, zjeść szybki lunch czy celebrować weekendowy obiad z rodziną. Teraz ofertę Galerii Północnej uzupełni restauracja sieci Kuchnia Marche, sprzedająca jedzenie w samoobsługowym systemie dań „na wagę”. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą spróbować różnorodnej kuchni i lubią mieszać smaki – mówi Kinga Sistermann, Galeria Północna Leasing Director, GTC.

Obszerny lokal Kuchni Marche (sieć zajmie lokal o powierzchni 350 m²) będzie posiadał własną strefę stolikową. Właściciel restauracji zdecydował także, że oferta bufetowa w Galerii Północnej będzie rozszerzona w stosunku do standardowego formatu sieci o bogatą ofertę dań kuchni azjatyckich.

Na początku tego roku w szyldem Kuchnia Marche działało 26 lokali, w tym 20 franczyzowych. Marka jest obecna w 14 miastach. W 2017 roku firma skupia się na poszukiwaniu nowych franczyzobiorców - otwiera wyłącznie restauracje franczyzowe.

Franczyza to popularna w Polsce forma efektywnego i bezpiecznego prowadzenia biznesu gastronomicznego. Franczyzobiorcy Express Kuchnia Marche optymalizują organizację i zarządzanie dzięki szczegółowo opisanym standardom oraz przekazanego know-how. Dzięki temu ograniczają ryzyko niepowodzenia biznesowego. Minimalny koszt inwestycji we franczyzowy lokal Express Kuchnia Marche wynosi 350 tys. zł.

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa, która zostanie oddana do użytku w stolicy od 11 lat. Obiekt o powierzchni ponad 64 tys. m² zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Otwarcie centrum zaplanowano na III kwartał br.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram