Wsiąść do pociągu… z burgerem

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 października 2015
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Burger King otwiera lokale na dworcach PKP.

Burger King wchodzi na dworce PKP. Pierwszy lokal, który zaprasza podróżujących pociągiem został otwarty na dworcu głównym w Krakowie.

Dworzec Kraków Główny wzbogacił się o nową, znaną markę - Burger King. Restauracja została otwarta pod koniec września br. Dla wygody podróżnych oczekujących na pociąg, w lokalu zamontowano tablicę wyświetlającą informacje o odjazdach.

Krakowski Burger King to pierwsza lokalizacja tej popularnej sieci na dworcu PKP SA. Jeszcze w tym roku najemca zamierza uruchomić kolejną restaurację – na warszawskim Dworcu Centralnym.

Stale zwiększamy naszą ofertą handlowo-usługową na największych dworcach – mówi Marta Zabłocka, dyrektor Departamentu Komercjalizacji w PKP SA.
Burger King nie jest jedynym lokalem gastronomicznym na dworcu w Krakowie. Ofertę tą uzupełniają restauracje Olimp, Companeros Ale Meksyk!, Asia Hung i bistro Wars.

Do największych najemców na krakowskim dworcu, oprócz Burger King, należą Biedronka, Super-Pharm, ToysBox i sieciowa księgarnia Matras.
Założony w 1954 roku Burger King jest obecnie drugą co do wielkości restauracją fast food na świecie. Każdego dnia sieć obsługuje ponad 11 mln klientów.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram