Wójcik Fashion - franczyza na Wyspach

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 stycznia 2014
Kategoria:
Salon Ceremony w Pradze

Salon Ceremony w Pradze

Wójcik Fashion, producent ubrań dla dzieci, otworzył salon marki Ceremony w Londynie. Zagraniczne sklepy (również w Czechach i na Ukrainie) powstają w modelu franczyzowym.

W portfolio firmy znajdują się obecnie trzy marki – Wójcik, Hot Oil oraz Ceremony. Pierwsza z nich jest liderem na rynku ubrań dla dzieci w wieku 0,5-7 lat w segmencie marek Premium. Hot Oil to znak ubrań w stylu young casual dla młodych ludzi w wieku 7-14 lat. Ceremony oferuje ubranka dla najmłodszych na szczególne okazje.

To właśnie ta ostatnia marka jest rozwijana za granicami kraju, we franczyzie. W 2013 roku powstały 2 sklepy w Pradze. Jeden z nich usytuowany jest przy ulicy, drugi w galerii handlowej. Kolejne dwa salony znajdują się na Ukrainie - w Kijowie i Lwowie. Nowy salon w Londynie jest kolejnym krokiem w rozwoju sieci, następne mają powstać we Włoszech, w Niemczech oraz Rosji i Rumunii.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram