Własna strona dla franczyzobiorcy INSIA

Autor: Redakcja
Kategoria:
Aleksandra Lejewska, Marketing Manager INSIA
INSIA wspiera swoich partnerów zarządzając ich stronami internetowymi.

Strona internetowa jest ważnym elementem budowania wizerunku firmy, nie musimy nikogo do tego przekonywać. Internet stał się najważniejszym medium reklamowym we współczesnym świecie. W branży ubezpieczeń jest również skutecznym narzędziem sprzedaży. Własna strona internetowa jest naturalną formą kontaktu z otoczeniem, prawie tak samo istotna jak ulotka, rozmowa telefoniczna czy osobiste spotkanie.

INSIA jest znaną i rozpoznawaną marką na rynku ubezpieczeniowym w wielu krajach m.in. Czechach, Słowacji, Rumunii i Włoszech, natomiast w Polsce pod skrzydłami giganta (Marsh & McLennan Companies) dopiero buduje swoją pozycję. W INSIA wiemy, że znana i wiarygodna marka może zapewnić znaczną przewagę nad konkurentami, staramy się ją budować skutecznie w świadomości polskich agentów ubezpieczeniowych oraz ich klientów.

Dlatego też, INSIA w tak ważnym dla biznesu aspekcie także wspiera swoich Partnerów, przygotowując, następnie administrując i uaktualniając ich własne strony bez ponoszenia kosztów przez Partnera. Oczywiście Partner także musi miec jakiś wkład w tworzenie strony i jest to jedynie wykupienie adresu domeny internetowej, ale zazwyczaj są to symboliczne koszty.

Projekt strony jest sygnowany marką INSIA, ale promuje i zawiera ofertę sprzedażową naszego Partnera. Dzięki stronie internetowej jego klienci mają dostęp do niezbędnych informacji takich jak: oferta produktowa, dane kontaktowe, przydatne informacje przez 24h/dobę. Internet to doskonałe miejsce do promocji i prowadzenia biznesu w każdej branży, ubezpieczeniowej również.

INSIA jako część grupy Marsh & McLennan Companies działająca z sukcesem od ponad 20 lat, stała się największą siecią pośredników ubezpieczeniowych w Europie Środkowej. Oferując swoim Partnerom unikalne warunki współpracy na rynku ubezpieczeń: przejrzysty system rozliczenia prowizyjnego opartego na konkurencyjnych stawkach, swobodę kształtowania planów sprzedażowych, szeroką paletę produktów ubezpieczeniowych oraz wsparcie marketingowe, stworzyła idealne środowisko do współpracy i rozwoju. Jeżeli rynek ubezpieczeń jest Ci bliski, dołącz do nas i zbuduj swój biznes z INSIA!

Aleksandra Lejewska, Marketing Manager INSIA

Osoby zainteresowane współpracą franczyzową z INSIA zapraszamy do naszej bazy konceptów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram