Własna strona dla franczyzobiorcy INSIA

Autor: Redakcja
Kategoria:
Aleksandra Lejewska, Marketing Manager INSIA

Strona internetowa jest ważnym elementem budowania wizerunku firmy, nie musimy nikogo do tego przekonywać. Internet stał się najważniejszym medium reklamowym we współczesnym świecie. W branży ubezpieczeń jest również skutecznym narzędziem sprzedaży. Własna strona internetowa jest naturalną formą kontaktu z otoczeniem, prawie tak samo istotna jak ulotka, rozmowa telefoniczna czy osobiste spotkanie.

INSIA jest znaną i rozpoznawaną marką na rynku ubezpieczeniowym w wielu krajach m.in. Czechach, Słowacji, Rumunii i Włoszech, natomiast w Polsce pod skrzydłami giganta (Marsh & McLennan Companies) dopiero buduje swoją pozycję. W INSIA wiemy, że znana i wiarygodna marka może zapewnić znaczną przewagę nad konkurentami, staramy się ją budować skutecznie w świadomości polskich agentów ubezpieczeniowych oraz ich klientów.

Dlatego też, INSIA w tak ważnym dla biznesu aspekcie także wspiera swoich Partnerów, przygotowując, następnie administrując i uaktualniając ich własne strony bez ponoszenia kosztów przez Partnera. Oczywiście Partner także musi miec jakiś wkład w tworzenie strony i jest to jedynie wykupienie adresu domeny internetowej, ale zazwyczaj są to symboliczne koszty.

Projekt strony jest sygnowany marką INSIA, ale promuje i zawiera ofertę sprzedażową naszego Partnera. Dzięki stronie internetowej jego klienci mają dostęp do niezbędnych informacji takich jak: oferta produktowa, dane kontaktowe, przydatne informacje przez 24h/dobę. Internet to doskonałe miejsce do promocji i prowadzenia biznesu w każdej branży, ubezpieczeniowej również.

INSIA jako część grupy Marsh & McLennan Companies działająca z sukcesem od ponad 20 lat, stała się największą siecią pośredników ubezpieczeniowych w Europie Środkowej. Oferując swoim Partnerom unikalne warunki współpracy na rynku ubezpieczeń: przejrzysty system rozliczenia prowizyjnego opartego na konkurencyjnych stawkach, swobodę kształtowania planów sprzedażowych, szeroką paletę produktów ubezpieczeniowych oraz wsparcie marketingowe, stworzyła idealne środowisko do współpracy i rozwoju. Jeżeli rynek ubezpieczeń jest Ci bliski, dołącz do nas i zbuduj swój biznes z INSIA!

Aleksandra Lejewska, Marketing Manager INSIA

Osoby zainteresowane współpracą franczyzową z INSIA zapraszamy do naszej bazy konceptów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram