Właściciel sieci Aldik chce kupić udziały w Stokrotce

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 listopada 2017
Kategoria:
Foto: Stokrotka
Właściciel sieci Aldik chce kupić udziały w Stokrotce

Emperia Holding, właściciel sieci sklepów Stokrotka rozpoczął negocjacje z litewską Maxima Grupė UAB. Wyniki rozmów będą znane do końca tego roku.

Zarząd Emperii podaje, że na chwilę obecną żadne ostateczne decyzje co do pozyskania inwestora strategicznego dla wsparcia rozwoju spółki nie zostały podjęte.

Rozpoczęcie negocjacji z Maxima Grupė UAB nie oznacza, że negocjacje zakończą się ustaleniem ostatecznych warunków współpracy. Rozstrzygnięcie negocjacji powinno nastąpić w IV kwartale 2017 r.

Litewska  Maxima Grupė UAB prowadzi sieci sklepów detalicznych w krajach nadbałtyckich i Bułgarii. W Polsce firma zarządza sklepami pod szyldem Aldik.

Spółka Stokrotka jest część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia. Pierwszy supermarket sieci powstał w Łęcznej koło Lublina w 1996 roku. Obecnie pod tym logo działa ponad 400 sklepów zlokalizowanych na osiedlach i galeriach handlowych.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram