Właściciel franczyzowych marek z planami ekspansji na lotniskach

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 grudnia 2016
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Jak poinformował Urząd, w drugiej fazie rozpatrywane będzie przejęcie przez Lagardere Duty Free kontroli nad Inflight Service Poland.

Spółka Lagardere Travel Retail, właściciel franczyzowych konceptów Furore! oraz SO! COFFEE przeszedł do drugiej fazy postępowań w sprawie koncentracji, którą prowadzi UOKiK w temacie przejęcia sieci sklepów działających na lotniskach.

Jak poinformował Urząd, w drugiej fazie rozpatrywane będzie przejęcie przez Lagardere Duty Free kontroli nad Inflight Service Poland. Obie spółki zajmują się sprzedażą towarów w sklepach na lotniskach. Informacje udzielone przez wnioskodawcę nie pozwalają na precyzyjne określenie rynku właściwego zarówno w aspekcie produktowym, jak i geograficznym. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie szczegółowego badania rynku.

Przeczytaj także: Sieć sklepów dla podróżnych zmienia właściciela

Spółka Lagardere Travel Retail zarządza także siecią sklepów prasowych pod markami Inmedio, Relay, Virgin, Discover, a także sklepami typu convenience pod marką 1 Minute.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram