szkolenie franczyza eduszkolenie franczyza edu - mobile

Wkrótce setny salon no+vello w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 września 2011
Kategoria:
Nomasvello_salon_fotodepilacjiZostanie uruchomiony we wrześniu w Otwocku. Dalsze plany hiszpańskiej sieci dotyczące rozwoju w naszym kraju nadal pozostają ambitne.

- Poziom stu salonów osiągnęliśmy nieco później niż zakładaliśmy, gdyż kryzys wpłynął na nastroje potencjalnych franczyzobiorców i wzmagał ich obawy przed inwestycją. Niemniej wynik 100 salonów w 18 miesięcy jest dla nas bardzo satysfakcjonujący. I planujemy nadal rozwijać się równie dynamicznie – zapowiada Martyna Królikowska, expansion manager no+vello w Polsce.

Kolejne decyzje inwestycyjne powinny zapadać z większą łatwością, gdyż sieć ma już w Polsce rozpoznawalną markę, a żaden z jej salonów dotychczas nie został zamknięty. Co więcej, część franczyzobiorców zdecydowała się już na uruchamianie kolejnych placówek.

- Wyniki salonów są bardzo dobre. Nie widać w nich wpływu kryzysu, co wynika z tego, że oferujemy zabiegi w przystępnych cenach, a ich efekty są długotrwałe. Klientom opłaca się z nich korzystać – wyjaśnia Martyna Królikowska.

Obecnie ok. 80 proc. klientów salonów no+vello korzysta z zabiegów fotodepilacji, ok. 20 proc. - fotoodmładzania. Sieć od września rozszerza zakres dostępnych usług wykonywanych za pomocą urządzenia IPL o leczenie trądziku, usuwanie przebarwień oraz fotoodmładzanie całego ciała, co powinno przyciągnąć do salonów nowych klientów.

no+vello poszukuje także kolejnych franczyzobiorców z miast powyżej 50 tys. mieszkańców, gotowych do zainwestowania ok. 120 tys. zł netto w salon fotodepilacji. Szczególnie małe nasycenie tymi punktami występuje we wschodnich regionach i to właśnie tam wciąż jest najwięcej możliwości inwestycyjnych. Firma zapowiada, że wkrótce udostępni także nowy koncept franczyzowy umożliwiający otwieranie salonów fotodepilacji w mniejszych miejscowościach.

Joanna Cabaj - Bonicka

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram