Wkrótce 100 sklepów sieci Majster Plus

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: materiały prasowe

Najnowszy, 97. już sklep sieci Majster Plus (Grupa Kapitałowa VOX), działa od kwietnia w Wałbrzychu. Wkrótce liczba placówek ma wzrosnąć do 100, a do końca roku osiągnąć liczbę 105-110.

Sieć Majster Plus handluje artykułami budowlanymi, remontowymi i wybranymi produktami wyposażenia wnętrz. Główny asortyment sklepów to: panele podłogowe laminowane oraz podłogi drewniane, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, materiały wykończeniowe takie jak listwy przypodłogowe, panele ścienne, klamki. W wielu sklepach można dodatkowo kupić płytki ceramiczne, terakotę, oświetlenie, karnisze, stolarkę okienną, artykuły elektryczne, farby i akcesoria malarskie oraz materiały budowlane.

Obecnie w liczbie 97 sklepów aż 96 działa w ramach franczyzy. Także kolejne placówki sieć otwierać będzie w tej formie działalności.

- Każdego roku otwieramy 10-15 sklepów w ramach franczyzy. Rocznie kilka sklepów się „wykrusza” z sieci. To te, które nie spełniają już naszych standardów, ale nadal są zaopatrywane w towar przez VOX – informuje Marcin Zieleśkiewicz, odpowiedzialny za rozwój franczyzy w sieci Majster Plus.

Sieć Majster Plus została założona przez Grupę Kapitałową VOX. W skład grupy wchodzą spółki działające od ponad 25 lat na rynku produktów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Poza wybranymi produktami marki VOX w sklepach Majster Plus dostępny jest szeroki asortyment wielu krajowych producentów.

Informacja na temat oferty współpracy z Majster Plus znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram