Wiosenny numer Franczyza&Biznes już w sprzedaży

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Franczyza&Biznes - najnowszy numer

W kolejnym wydaniu jak zawsze dużo do poczytania. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wartościowe teksty, porady i wywiady.

Choć pandemia nas nie opuszcza i nic nie zapowiada, że miałaby się szybko skończyć, staramy się funkcjonować w miarę normalnie. Nie inaczej jest w biznesie oraz we franczyzie. Franczyzodawcy starają się wychodzić na przeciw wszelkim obostrzeniom i pomagać swoim franczyzobiorcom. Bo silny partner jest właśnie potrzebny nie na dobre czasy, ale zwłaszcza na ten gorszy czas.

W tym czasie niepewności chcemy dodać otuchy naszym Klientom i czytelnikom ciekawą lekturą naszego najnowszego wydania.

W raporcie najnowszego wydania przyjrzeliśmy się sposobom gastronomii na przetrwanie kryzysu - niektóre biznesy gastronomiczne go nie przetrwały, inne wykorzystały okazję by umocnić swoją pozycję.

Tematem numeru jest rynek zdrowej żywności w Polsce, który jest w początkowej fazie rozwoju i wiele wskazuje na to, że w najbliższych latach czekają go duże wzrosty.

Jaki będzie 2021 rok dla rynku najmu?

W wywiadzie numeru Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex, opowiada, że w biznesie największą sztuką jest, aby zajmował jak najmniej czasu, a sam rozwój powinien być środkiem do celu, a nie celem samym w sobie.

Czy biznes na wsi się opłaca?

Piszemy o tym jak e-handel dodał skrzydeł branży kurierskiej.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmów z przedsiębiorcami, którzy opowiadają dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzielą się franczyzobiorcy konceptów – Grene oraz Body Evolution.

Czym sieci kuszą franczyzobiorców?

I tradycyjnie, baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram