Wiosenny numer Franczyza&Biznes już w sprzedaży

Data dodania: 4 marca 2021
Kategoria:
Foto: Franczyza&Biznes - najnowszy numer

Foto: Franczyza&Biznes - najnowszy numer

W kolejnym wydaniu jak zawsze dużo do poczytania. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wartościowe teksty, porady i wywiady.

Mimo że pandemia nadal trwa i nie widać jej końca, starannie dążymy do zachowania względnej normalności. Tak samo dzieje się w sferze biznesowej i franczyzowej. Franczyzodawcy usiłują odpowiedzieć na wszelkie ograniczenia i wspierać swoich franczyzobiorców, bo to właśnie w trudnych chwilach potrzebny jest solidny partner.

W okresie niepewności pragniemy dodać otuchy naszym klientom i czytelnikom, oferując interesującą lekturę naszej najnowszej publikacji.

W naszym raporcie szczegółowo analizujemy strategie branży gastronomicznej wobec kryzysu - niektóre firmy gastronomiczne nie przetrwały, inne wykorzystały sytuację do wzmocnienia swojej pozycji.

Główny temat: Rynek zdrowej żywności w Polsce

Skupiamy się na rynku zdrowej żywności w Polsce, który znajduje się w fazie wczesnego rozwoju i prognozuje się dla niego znaczny wzrost w nadchodzących latach.

W naszym wywiadzie Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex, wyjaśnia, że klucz do sukcesu w biznesie to minimalizacja czasochłonności, a rozwój powinien być środkiem do osiągnięcia celu, a nie celem samym w sobie.

Omawiamy, jak e-commerce przyczynił się do rozwoju branży kurierskiej.

W najnowszym numerze prezentujemy wywiady z przedsiębiorcami, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami na temat decyzji o rozpoczęciu działalności w ramach sieci franczyzowej oraz efektami tej decyzji. Doświadczeniami dzielą się franczyzobiorcy konceptów Grene oraz Body Evolution.

I jak zwykle, prezentujemy bazę sprawdzonych pomysłów na własny biznes franczyzowy!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design