Wiosenne otwarcia franczyzowych sklepów meblowych Abra

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 kwietnia 2012
Kategoria:
ABRA_skleps

Chrzanów oraz Brzesko to nowe lokalizacje sklepów meblowych Abra. Punkty handlowe zostaną otwarte w drugiej połowie kwietnia i będą działać w ramach systemu franczyzowego spółki. Tej wiosny Abra planuje uruchomienie czterech obiektów franczyzowych.

Otwarcie Abry w Chrzanowie (woj. małopolskie) odbędzie się w sobotę,

21 kwietnia br. Sklep w Brzesku (również woj. małopolskie) zostanie otwarty tydzień później, 28 kwietnia przy ul. Mickiewicza 31, w bezpośrednim sąsiedztwie takich obiektów handlowych, jak Media Expert czy Intermarché.

Placówkę w Chrzanowie poprowadzą franczyzobiorcy, którzy w czerwcu ubiegłego roku otworzyli swój pierwszy sklep pod szyldem Abry w Oświęcimiu. – Sklep działa zgodnie z planem i (co najważniejsze) nadal dobrze się rozwija. Analiza wyników finansowych wypadła korzystnie, dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu kolejnej placówki – mówi Wojciech Malicki, jeden z właścicieli sklepu.

Po Brzesku i Chrzanowie kolejne placówki powstaną w Lubartowie i Olkuszu (otwarcie planowane na maj 2012 br.).

Abra S.A. to największa nieproducencka sieć sklepów meblowych w Polsce, oferująca szeroki wybór dobrej jakości mebli w przystępnych cenach. Firma została założona w 1990 roku w Krakowie, gdzie mieści się centrala firmy. W ramach sieci Abra funkcjonuje prawie 80 placówek handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Abra S.A. należy do grupy Steinhoff International – jednego z największych na świecie koncernów z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego.

Źródło: Abra S.A.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram