Wild Bean Cafe poza stacjami koncernu BP

Autor: Redakcja
Data dodania: 31 lipca 2008
Kategoria:
wbc_fotka.jpg

Już w sierpniu tego roku zostaną uruchomione pierwsze niezależne lokale sieci Wild Bean Cafe. Do tej pory można było odwiedzać je jedynie na stacjach benzynowych koncernu BP.

Pierwszy, testowy punkt nowych kawiarni działa już w Wielkiej Brytanii. - Cały czas dopracowujemy koncept, ponieważ obecny jest dostosowany do klienta w podróży. Oferta niezależnych barów Wild Bean Cafe będzie odpowiednio zmodyfikowana i dopasowana do innych, w tym wypadku miejskich warunków - mówi Rafał Bendyk, food service manager Wild Bean Cafe.

wbc_fotka.jpgBary Wild Bean Cafe mają działać na zasadzie franchisingu. Oprócz Wielkiej Brytanii sieć ma rozwijać się równolegle w kilku europejskich krajach. - Nie mogę powiedzieć dokładnie kiedy będzie uruchomiona pierwsza polska kawiarnia Wild Bean, ale mogę zdradzić, że nasz kraj będzie jedynym z pierwszych, w których sieć rozpocznie ekspansję - dodaje Bendyk.

Obecna oferta Wild Bean Cafe to przede wszystkim kawa, gorące i zimne przekąski oraz desery.

Kawiarenki Wild Bean Cafe działają na stacjach BP od 2001 roku. Sieć rozwijana jest w Australii, Austrii, Holandii, Nowej Zelandii, Południowej Afryce, Wielkiej Brytanii i oczywiście w Polsce. W naszym kraju pierwsze Wild Bean Cafe powstały w 2005 roku. Obecnie w Polsce jest ponad 120 lokali.

Adam Domagała, Portalspozywczy.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram