Większe wsparcie przy uruchomieniu pizzerii

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Wojtex

Foto: Biesiadowo

Z doświadczenia spółki zarządzającej kilkoma sieciami gastronomicznymi wynika, że jednym z najbardziej trudnych etapów rozpoczęcia własnego biznesu jest znalezienie odpowiedniego lokalu.

Biorąc to pod uwagę firma Wojtex, właściciel sieci pizzerii Biesiadowo uruchomiła na swojej stronie internetowej zakładkę, gdzie prezentuje gotowe oferty wynajmu lokali pod pizzerię.

Z naszego doświadczenia wynika, że franczyzobiorcom najwięcej czasu zabiera znalezienie lokalu i odpowiedniej lokalizacji. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom prezentujemy wyselekcjonowane ogłoszenia, które pomogą skrócić czas od pomysłu do realizacji. Idea ogłoszeń będzie wkrótce rozwijana na wszystkich stronach konceptów należących do firmy Wojtex – relacjonuje Dominik Lewandowski, przedstawiciel firmy.

Dodaje, że spółka zacieśnia również współpracę z galeriami handlowymi. – Coraz więcej centrów handlowych zgłasza się do nas z chęcią nawiązania współpracy i wprowadzenia bądź rozszerzenia swojej oferty gastronomicznej o nasze koncepty. Jest to dla nas istotna informacja, że jest duże zapotrzebowanie na tego typu lokale. Widzimy, że nasza firma cieszy się zaufaniem konsumentów i właścicieli galerii, którzy chcą mieć pewnego partnera w biznesie.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram