Więcej Subway'a w social media

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 sierpnia 2014
Kategoria:
Kanapka z Subway

W lipcu Subway uruchomił dwa nowe kanały komunikacji mediach społecznościowych. Zainteresowani w Polsce i pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej mają do dyspozycji już nie tylko lokalne profile FB, ale także Instagrama i Twittera.

Facebook, Instagram i Twitter umożliwiają poszerzenie grona odbiorców komunikatów, ale także są źródłem opinii i informacji o marce, które następnie można przełożyć na dalsze działania i rozwój. Na instagramowym i twitterowym profilu miłośnicy amerykańskich sandwiczy mogą m.in. zobaczyć nowe kreacje marki czy zdjęcia z wydarzeń, w których uczestniczy, uzyskać informacje o promocjach oraz wziąć udział w dedykowanych dla tych kanałów konkursach.

Sieć Subway to ponad 40 000 restauracji w 104 krajach. Pierwszy lokal firmy w Polsce powstał w 2000 r. w Warszawie, w okolicy Giełdy Papierów Wartościowych. Obecnie sieć liczy ponad 80 punktów w całym kraju, z kolejnymi 10 w budowie.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram