Więcej sklepów z kosmetykami naturalnymi

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 marca 2018
Kategoria:
Foto: Stara Mydlarnia
Więcej sklepów z kosmetykami naturalnymi

Franczyzowa sieć sklepów Stara Mydlarnia przyspiesza z rozwojem. Polska marka kosmetyków pojawiła się w kolejnych miastach. 

Polski rynek kosmetyczny jest jednym z największych w Europie. Kosmetyki naturalne mają w nim kilkuprocentowy, a ich sprzedaż stale rośnie. Według Banku Zachodniego WBK, branża kosmetyczna w Polsce do 2020 roku ma się rozwijać w tempie ok. 5 proc. W 2016 roku wartość sprzedanych kosmetyków w naszym kraju wyniosła ponad 22 mld zł.

Sieci sprzedaży rozwinęły zarówno zagraniczni producenci, jak i rodzime firmy. Jedną z nich jest producent kosmetyków naturalnych Stara Mydlarnia.

Ostatnio otworzyliśmy sklepy we Wrocławiu i Chodzieży. Przenieśliśmy też sklep w Toruniu w lepsze miejsce. W tej chwili mamy 23 sklepy (w tym 2 sklepy własne). Kolejna nowa lokalizacja to Tarnów. Planujemy, że w najbliższym czasie otworzymy jeszcze co najmniej trzy salony sprzedaży – mówi w rozmowie z franczyzwpolsce.pl Jarosław Szurpicki z sieci Stara Mydlarnia.

Produkty sprzedawane w sklepach działających pod tą marką są produkowane w Polsce. Wiele z nich wyrabianych jest ręcznie, to m.in. mydła glicerynowe, roślinne oraz babeczki i kule do kąpieli.

Ofertę franczyzy Stara Mydlarnia wyróżnia gwarancja dostępu do atrakcyjnych produktów, niska jednorazowa opłata franczyzowa, darmowe szkolenia dla franczyzobiorców (sprzedażowe, managerskie, produktowe) oraz pomoc w bieżącym prowadzeniu sklepu.

Pełna informacja dotycząca oferty franczyzy Stara Mydlarnia znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram