Więcej sklepów w segmencie „wszystko dla domu”

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Komfort
Rośnie sieć sklepów Komfort.

Liczba sklepów specjalizujących się w sprzedaży pokryć podłogowych wzrosła w tym roku do 12. W najbliższym czasie planowane są nowe otwarcia.

Komfort systematycznie rozwija sieć sprzedaży. Najnowsze otwarcia nastąpiły w Goleniowie oraz Płocku. A jeszcze w tym miesiącu przybędą kolejne. Sklep w Goleniowie uruchomiony został w modelu franczyzowym. Ma on powierzchnię 280 m². W Płocku z kolei, Komfort dokonał relokacji dotychczas istniejącego lokalu własnego, który obecnie znajduje się przy ulicy Ks. Jerzego Popiełuszki.

Sklep został powiększony i zmodernizowany. Powierzchnia handlowa wzrosła do 868 m², a wnętrze urządzono zgodnie z nowymi standardami aranżacyjnymi sieci Komfort.

Wnętrza urządzone są w nowoczesnej bieli i szarościach, z funkcjonalnym podziałem na strefy produktowe (dywany, wykładziny, panele, podłogi drewniane, akcesoria itd.). Standardem wyposażenia są również ekrany dotykowe, dzięki którym z poziomu sklepu można przeglądać całą ofertę online.

Komfort jest polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 100 sklepów (własnych oraz franczyzowych) w całym kraju oraz za pośrednictwem sklepu internetowego. Siecią zarządza spółka Sklepy Komfort.

Szczegóły dotyczące współpracy z siecią Komfort znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram