Więcej sklepów w segmencie „dla domu”

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Komfort
Nowe sklepy w Kutnie i Legnicy.

Kutno i Legnica to kolejne miasta, w których największa polska sieć z materiałami do aranżacji podłóg otworzyła nowe sklepy.

Tym samym liczba salonów Komfort otwartych w tym roku wzrosła do 17. Sklep w Kutnie ma powierzchnię 257 m² i otwarty został na zasadach franczyzy depozytowej. Z kolei w Legnicy Komfort otworzył sklep własny o powierzchni 457 m².

Wnętrza obu salonów zostały zaaranżowane zgodnie z nowym konceptem aranżacyjnym, który w grudniu ubiegłego roku nagrodzony został tytułem Best Shop Concept w kategorii „Remodeling”. Obu otwarciom towarzyszy weekend atrakcyjnych rabatów na cały asortyment: podłogi drewniane, panele laminowane i LVT, wykładziny dywanowe i elastyczne, dywany oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg.

Komfort jest polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 100 sklepów (własnych oraz franczyzowych) oraz za pośrednictwem sklepu internetowego. Siecią zarządza spółka Sklepy Komfort.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram