Więcej lokali z kuchnią włoską

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Gusto Dominium
Kolejny lokal sieci Gusto Dominium.

Sieć pizzerii Gusto Dominium poinformowała o otwarciu nowego lokalu w Pruszkowie. W kwietniu pojawią się kolejne restauracje tej marki.

23 marca 2016 roku została uruchomiona nowa restauracja Gusto Dominium w Pruszkowie przy Al. Wojska Polskiego 62A. Otwarcie jest efektem relokacji i zamknięcia dotychczasowej lokalizacji przy ul.Kościuszki 15. Restauracja umiejscowiona jest w pawilonie wolnostojącym i ma powierzchnię 170 m².

W lokalu znajduje się ok. 60 miejsc siedzących, a w sezonie letnim goście mogą korzystać z dwóch ogródków letnich. Aranżacja lokalu nawiązuje do przyjętej przez sieć strategii, której  głównym założeniem jest budowanie unikalnej atmosfery włoskiego domu. W menu goście znajdą potrawy charakterystyczne dla Włoch takie jak pizze, pizze bianche, makarony w wielu odsłonach czy tradycje pierogi Calzone.

W kwietniu tego roku planowane jest otwarcie kolejnych 2 restauracji własnych w Warszawie i franczyzowej we Wrocławiu. Właścicielem sieci restauracji Gusto Dominium jest spółka Dominium, w której obecnie funkcjonuje ponad 70 lokali w Polsce, a także 7 w Rumunii.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram